Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Élnétek egy cigányság nélküli...

Élnétek egy cigányság nélküli Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem népírtásra gondolok, hanem teoretikusan szerinted jobb vagy rosszabb vagy ugyanilyen lenne a társadalmunk és az életünk, akár jó akár rossz értelemben a cigány etnikum nélkul.

2021. szept. 20. 01:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nekem mindegy
164 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván jobb lenne, de nézzünk szembe a tényekkel. Lassan már egy magyar nélküli Cigányiáról álmodozhatnak a romák. Már a fővárost is megszállták persze némi "tesói" segítséggel (Orbán tesó).
2021. szept. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
30%
sokkal jobban tamogatnek egy rasszista gyökerek nélküli Magyarországot
2021. szept. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
17%

Nem, a cigányoktól származik nálunk a szabad életmód szeretete, a kártyavetés, a mulatós zene, a fűszeres kaják, a szexi barna bőrű, fekete hullámos hajú csajok.


A cigányok nélkül ugyanolyan szürke nyárspolgárok lennénk, mint a németek, osztrákok.

2021. szept. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
85%
Nógrád megyei vagyok, szóval azt mondom, hogyha eltűnne hirtelen az összes cigány, (akár normális, akár putris) akkor jobb hely lenne Magyarország, az tény. De attól még számtalan problémája maradna ennek az országnak, az egész magyar társadalomnak megkellene változnia.
2021. szept. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mivel bőrtönőröknek alig lenne munkája és utcára kerülnének, autó piac sem működne főként az autóalkatrész ( katalizátor) vagy gondolj bele, kik zsarolnák és kényszerítenék a nőket prostitúcióra? Kevesebb lenne az út széli és drágábbak lennének, vagy pl. bicikli piac, szerinted lenne annyi eladó bicaj? Vagy zoknik, én pl. nem tudnék olyan világban élni ahol nem küldenek el a rákba ha nem veszek zoknit vagy esetleg éjszaka sportolásra kényszerítenek. Ne legyél rasszista.
2021. szept. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó csak szólok a börtönben lévök 70%-a fehérbőrü:)
2021. szept. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
91%

Simán. Elvileg mindennek van jó és rossz oldala, de ebben nem látom a rosszat. Lényegesen javulna a közbiztonság, rengeteg segélyt spórolnánk meg (vagyis adnánk inkább szegény politikusoknak), eltűnne rengeteg lepratelep...


Mondjuk én a rendesen dolgozó és élő romákat magyarnak tekintem, szóval ők nem mennének a levesbe. Ha faji alapon kérdezted, akkor azért lenne negatív hatása, de még mindig inkább vállalnám ezt, mint a teljes cigányságot.

2021. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
91%

6

Vesd össze a népesség arányával is,ha már statisztikázol.

2021. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
87%
#2 Az ugyanaz, mint amit a kérdező ír, hiszen a cigányok a legrasszistábbak Magyarországon.
2021. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Magyarország gerincét a cigányság képezi és nélkülük éhen halnánk.
2021. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!