Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem számoltatta...

A Fidesz miért nem számoltatta el Gyurcsányt, ha ennyire ő a fő bűnös szerintük?:D

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Politikailag bűnös, azért meg a szavazók dolga a büntetés. Végül is meg is tették, nem engedik a hatalom közelébe már régóta. Reméljük, ez így is marad jövőre is.
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem az, ha pedig mégis akkor a fidesz egy balfax.


lehet válogatni mert 3. opció nincs.

2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ha nyer az ellenzék ők sem fogják elszámoltatni Orbánt.
2021. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Mert csak választási ígéret volt.

Egy a sok közül, ami lett beváltva.

2021. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Gyengék voltak hozzá.

A mostani ellenzék sem fogja tudni megvalósítani az ígéreteit.

2021. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem f*nak, mert sok dologban van nekik (is) benne a kezük, és a végén még kiderülne, hogy valahol össze is játszik a két, látszólag "Kutya-macska" tábor egymással, az meg gáz lenne a nagy polgári, keresztényi szemléletükre nézve...
2021. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2021. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert szükségük van Fletóra, hogy mutogathassanak rá.
2021. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te vezeted az országot, te hozod a törvényeket (játékszabályokat) majd úgy lopsz/csalsz hogy azért felelősségre vonható legyél?


Anno sokat játszottam egy online játékkal és volt egy szabály, hogy nem szabad több felhasználót regisztrálni. Én nagyon szerettem a játékot, többet akartam játszani regisztráltam és ki is tiltottak, pedig a karaktereim nem dolgoztak össze. Amikor már kicsit jobban ismertem a játékot, tudtam hogy hogyan nézik a felhasználókat, akkor regisztráltam 4 felhasználót, pofátlanul összedolgoztam velük és mégse tiltottak ki. Miért? Mert nem voltam hülye. Politikusok közül is azt lehet elkapni aki hülye, nem azt aki pofátlanul lop és tisztességtelen.

2021. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Papíron orbán is tiszta mint a fehér holló. Bizonyíték nélkül meg nem ítélhetnek el senkit egy jogállamban
2021. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!