Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisztek az előválasztás...

Hisztek az előválasztás tisztaságában vagy úgy is elcsalják?

Figyelt kérdés

Igazából nincs semmi garancia, nincsenek hitelesített szavazólapok, szavazatszámlálók, bizottság, minden pártból delegáltak, mint egy rendes országos választás esetében.

És a legaggasztóbb, hogy a legtöbb szavazat online érkezik, amit még könnyebb befolyásolni, manipulálni.

Olyan eredményt hoznak ki, amit akarnak, úgysem lehet visszakövetni, ellenőrizni őket.



#választás #csalás #ellenzék #eklőválasztás
2021. szept. 22. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#2 "Egyébként elárulok egy "kulissza"-titkot: az országos választások szoftverét használjuk! XD"

DK-s eddig is tudtuk hogy nem vagy egy okos ember, de hogy ennyire sötét lennél azt nem sejtettem.

Az országos választásnak nincs szavazó szoftvere mert még mindig NEM SZAVAZUNK ONLINE!

2021. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell elcsalni.

Már elmondták. Nem feltétlenül fogják az előválasztás eredményét a jövő évi választáson kötelező érvénnyel alkalmazni.

Magyarul megint àtkurnak minket.

2021. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 "Jövőre kettős rendszer lesz. A kormánnyal egy időben az ellenzék is felviszi a saját rendszerébe a szavazatokat. "

MILYEN SZAVAZATOKAT te szerencsétlen?

A szavazatok papíron vannak, azokat a szavazókörben megszámolják, többször, akkor jegyzőkönyvezik ha az ott levő tagok elfogadják helyesnek a számokat - és minden szavazókörben ott lehet minden jelöltet állító szervezet 2-2 szavazóköri ellenőre. Csakis a jegyzőkönyvek adatai kerülnek ki a szavazókörből és ezek a jegyzőkönyvek eddig is elolvashatóak voltak a valasztas.hu oldalán a választást követően amikor beszkennelték őket.

Ugyanabból a jegyzőkönyvből nem fog neked más adat kijönni. Sehol nem találtak olyat, hogy a szavazóköri jegyzőkönyvtől eltért volna az a szavazatszám ami utána megjelent az országos rendszerben.

2021. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

#12 "Magyarul megint àtkurnak minket."

Engem nem. Én eddig sem hittem el a ballibek egyetlen szavát sem és eddig is tisztában voltam azzal hogy ez csak egy kampányfogás, semmi köze a választóik akaratához.

2021. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
#12: Lényeg hogy a Fidesz még soha nem k.rta át a jónépet.🤦
2021. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bánom, de most már jó lenne, ha figyelnétek, mert 2022-ben is majd csalásra fogni a pofáraesést, kicsit már gáz lesz:D
2021. szept. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!