Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók! Jó szívvel...

Fidesz-szavazók! Jó szívvel adjátok Mészáros Lőrincnek 30.000 forintotokat a Kelenföld-Ferencváros vasútvonal megépítéséért?

Figyelt kérdés

[link]

300 milliárd forinttal túlárazva építi, ami fejenként 30.000 forint a tízmillió magyar állampolgárra leosztva. Adófizetőnként 100 rugó.

Az ellenzéki szavazók biztosan sajnálják ezt a pénzt, de engem a Fidesz-szavazók érdekelnek. Engem személyesen nem zavar, mert nem vagyok adófizető, de ha az lennék, felmenne bennem a pumpa.



2021. szept. 24. 09:29
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

#30: Nincs adóköteles jövedelmem. Ha annyira érdekel a zsebem és az adózási szokásaim, 2008-14 között Németországban dolgoztam, a '13-as két bitcoin-bumm során megcsináltam életem pénzét, és 1 percet se dolgoztam azóta pénzért. Ha a részletekre is kíváncsi vagy, a hazaköltözésünkkor már létezett a TBSZ intézménye, az akkori vagyonom több mint felét ebbe toltam, és már két éve adómentesen élhetnénk belőle, bár hozzátenném, hogy még mindig nem nyúltam hozzá.

Nem élünk különösebben nagy lábon még magyar mércével se, de azt legalább a gazdagok stílusában, cash-ből, és (majd egyszer, egy szép napon, ha elapad a bankszámla) hozamokból. Ezt a pillanatot a MÁP amúgy lényegesen közelebb hozta, ugyanis annyira adta magát, mint szintén adómentes, minimál kockázatú befektetési forma, hogy értelmetlen volt folyószámlán pénzt parkoltatni.

Csak nem meg vagy lepve, hogy ilyen is van? Ezeket a szabályokat ők írták, magukra. Én csak a mázlimnak köszönhetően, farvizen használom ki a lehetőségek 10%-át.

2021. okt. 18. 10:27
 32/35 anonim ***** válasza:
Kösz szépen. :) Nem mindenkinek van/volt bátorsága kriptovalutával kereskedni, mert jól meg is égethetjük vele magunkat.
2021. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, 23-as! Számos kompetens közlekedésmérnök szerint erősen túlárazott ez a 338 milliárdos vasúti project; olyannyira, hogy 56 milliárd Ft egy legalább 1 km hosszú metrószakasz megépítésére is elég lenne. A 29-es tapinthatott rá a lényegre: a papíron Mészáros Lőrinc, valójában az Orbán-família tulajdonát képező, turizmusban érdekelt cégek Covid-19 miatti bevételkiesését akarják így behozni.
2021. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
#32 Nekem se volt, 800 dolláros árnál menekültem ki, egy olyan tőzsdén keresztül, ami heteken belül be is dőlt. Évekig akkora királynak hittem magam, hogy azt el se tudod képzelni, ma meg már csak röhögök, ha néha felszorzom a számokat az aktuális árakra. Ha Lölö nem is lennék, egy kilométer körvasút biztos beleférne :)
2021. okt. 18. 16:21
 35/35 anonim ***** válasza:
Hú de nagy jampi vagy... senkit nem érdekel az ebül szerzett vagyonod! Ne itt reklámozd magad! :D
2021. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!