Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazók! Jó szívvel...

Fidesz-szavazók! Jó szívvel adjátok Mészáros Lőrincnek 30.000 forintotokat a Kelenföld-Ferencváros vasútvonal megépítéséért?

Figyelt kérdés

[link]

300 milliárd forinttal túlárazva építi, ami fejenként 30.000 forint a tízmillió magyar állampolgárra leosztva. Adófizetőnként 100 rugó.

Az ellenzéki szavazók biztosan sajnálják ezt a pénzt, de engem a Fidesz-szavazók érdekelnek. Engem személyesen nem zavar, mert nem vagyok adófizető, de ha az lennék, felmenne bennem a pumpa.



2021. szept. 24. 09:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%
Unalmas már!!
2021. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom hogy a vasútnak van e jövője,lehet egyre kevesebben utaznak a vasúttal, viszont az is tény hogy az autópályák egyre jobban le vannak terhelve.
2021. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
na ja, bécsben kijött olcsóbban, de az egy lepusztult hely, mi itt nívó vagyunk!
2021. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#1: Mi unalmas rajta? Ez egy friss hír, a napokban jött ki a pályázat eredménye és a beruházás költségvetése.
2021. szept. 24. 09:36
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek egyre kényelmesebbek, kocsival mennek mindenhova,vasút hát nem tudom.
2021. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
18%
4# tényleg unalmas!!
2021. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
47%
Miért nincs rajta a levonás a bérpapíromon? Vagy honnan vonják tőlem?
2021. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ha nem dél-Budapesten laksz, nyilván akkor se érintene, ha teleportkapuról lenne szó. A kérdés arra irányul, hogy zavar-e a túlárazás, vagy úgy vagy vele, hogy ez a Fidesz hatalmon maradásának az ára, és szívesen megfizeted. Én nem ítélek el senkit, a véleményekre vagyok kíváncsi. Az ellenzéki véleményeket ismerem, a Fideszes álláspont érdekel. Végülis 30 ezer forint nem olyan nagy pénz, egy évben pár alkalommal belefér, tehát megértem ha valaki azt mondja, hogy neki megér ennyit a kormányunk.
2021. szept. 24. 09:50
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! De honnan vonják el tőlem? Hol vagy miként van ez a bérpapíromon feltüntetve? Meg pl ezt a cigányság hogyan fizeti, amikor nem is melóznak?
2021. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Túlárazás ezt lehet mindenre rámondani objektív dolgok nélkül, jövőre az ellenzéki kormányra is kb. ezt fogják mondani.
2021. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!