Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez milyen lenne?

Ez milyen lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy tavasz van. 2022. A Fidesz valamilyen trükkel újra megnyeri a választásokat. A győzelem hétvégéjére óriási ünnepséget és munkaszüneti napot jelentenek be. Vasárnapra, mert az az Úr napja. Óriási tömeg lenne az ünnepségen, Orbán viktort a Dunán megkoronázzák egy hajón, és utána putyin bejelentkezne live adásban és a Gellért hegyre vetítenék ki a képét. Orbánék pezsgőt bontanának és Putyin kezében is lenne egy nagy pohár pezsgő de lehet hogy inkább vodka: elmondaná hogy az ország ki fog lépni az euból és mostantól ő fogja Magyarország gondját viselni minden tekintetben. (Tolmács is fordítaná meg ott lenne alul ki írva magyarul.) utána Orbán azt mondaná hogy “köszönöm barátom” és meginnák a pezsgőt, aztán két órás tűzijáték következne, majd közös ima, aminek az idejére putyin újra liveal jelentkezne de már nagyon részegen de elmondanák a miatyánkot meg a tömeg is imádkozna. Az ünnepség véget érne, az ellenzék tagjait kiutasítanák az országból vagy börtönbüntetéssel súlytanák. A levegő munkacsoport tagjait kötelező 1 év börtönre ítélnék. A pride tilos lenne és a homoszexualitás kinyilvánítását nagyon agresszívan büntetnék (akár börtönnel is). Putyin küldene pénzt a kórházak felújítására úgyhogy azok szépülnének. Az eun már csak nevetnénk.

2021. szept. 24. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Bejönne
Nem érdekelne
Azonnal elhagynám az országot
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hülyeségeket én is tudok kérdezni, nem nagy kunszt.
2021. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az álmom
2021. szept. 24. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másról szoktam álmodni, szerencsére.
2021. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem semmi bajom nem lenne vele
2021. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem se :)
2021. szept. 24. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!