Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem fejeződött be a videóhívásos azonosítás az előválasztáson, és bezártam a böngészőt?

Figyelt kérdés

Online akartam szavazni. Megadtam az adataimat. Hívtak, én láttam magamat, de az azonosítót nem. Mutattam az igazolványaimat bele a kamerába, de nem látszódott olyan jól. Semmi válasz, hogy jó, nem jó, mit és hogyan változtassak, mit olvasott le, mit nem az illető. Szétkapcsoltak, majd vissza. Ez így ment 15 percig váltakozva. Erre meguntam, és bezártam a böngészőt. Most meg nem enged vissza, mondván, hogy:


"Ön jelenleg nem tudja elkezdeni az azonosítást.

Egy böngészőben egy időben csak egy szavazást lehet indítani."


Most akkor már személyesen se tudok szavazni? Olyan, mintha üres szavazólapot dobtam volna be az urnába? Vagy mi van? Még az azonosításom se történt meg, de az adataim ott vannak bent náluk a rendszerben. Mit lehet tenni ezután?



2021. szept. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy égi jel a Jó Istentől, hogy nem veszünk részt ilyen mocskos bohóckodásban. Érts az intelemből, csinálj valamit hasznosat, majd tavasszal szavazol a Fideszre, vagy a Mi Hazánkra, mint minden ember, aki nem hiába született le a Földre.
2021. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, hogy már jócskán nem hebehurgya fiatal vagyok, ezért figyelmesen elolvastam a [link] oldalain elérhető tájékoztatókat.

Természetesen, kíváncsi voltam arra, hogy ha kérdésem adódik, akkor hol, hogyan tehetem fel; ha valamit hibáznék, vagy nem az ígéret szerint működne valami, akkor hova fordulhatok? Kiderült, hogy felőlük legfeljebb fel.

Az oldalon nincs impresszum, nincs kapcsolat megadva.

Ezután az oldalt bezártam, végeztem a szavazással, mielőtt bármit tettem volna.

Az elérhetetlenségükön kívül az nem volt elég figyelmeztető jel neked, hogy napi 3 és fél, 4 és fél ezer online szavazásról számolnak be, miközben már szerdán arról tájékoztattak, hogy több mint 104 ezren regisztráltak rá?


Hogy mit tehetsz ezután? Keresgélsz a 6 szövetséges párt és a 7 lebonyolító szervezet honlapjain, és ha találsz elérhetőséget, akkor azt használva érdeklődsz.

Vagy, kipróbálod, hogy tudsz-e személyesen szavazni. Ha igen, fellélegzel, ha nem, akkor…mit tudom én, hogy te ilyen helyzetben mit csinálsz? Vagy ha olyat csinálsz, akkor veled mit csinálnak?

2021. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha törlöd az előzményeket és a sütiket, akkor nem fogja tudni az ldal, hogy abból a böngészőből már járták ot, íy nem is fog kiadni ilyen hiaüzenetet. Egyébként nem szavazok, csak mondom.
2021. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!