Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztás során az...

Az előválasztás során az adatokat regisztrálják, hogy már szavaztam? Valamilyen adatbázisba bekerülök? Nem akarom, hogy nyoma legyen, hogy bármi listában szerepeljek.

Figyelt kérdés
Ha odamegyek személyesen egy szavazósátorba, akkor az adataim rögzítik is vagy csak az okmányokat ellenőrzik?

2021. szept. 24. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rögzítik, nem ártana elolvasni amit aláírsz. Minden adatodat onnantól kezelik és hozzájárulsz ahhoz is , hogy a jövőben felkeressenek ilyen olyan politikai reklámokkal.
2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor neked alkalmas, elolvasod az előválasztás honlapján található adatvédelmi tájékoztatót. Igaz, nem érdekel, de mivel egyszerű volt rátalálnom, két szót írtam a keresőbe: előválasztás adatkezelés, és hipp-hopp, ezért ingyen a rendelkezésedre bocsátom: [link]

(Már az oldal több linkje rosszul jelent itt meg, ha ezzel is ez történne, ha lesz neted, te is elvégezheted azt a varázslatot, amit én.)

2021. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!