Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok Fideszes miért szociálisan...

Sok Fideszes miért szociálisan érzéketlen? Aki segélyt kap ingyenelélo, a szegeny csöves miért kell így beszélni?

Figyelt kérdés

Nyugaton a segély megsegítés egy átmeneti bajban itt ingyenélő.


Nyugaton aki szegény jobban segítik itt sok ember lenézi es beszól miért nem tanultal.


Hova vezet ez?


NEM MINDEN FIDESZES ILYEN!!!



2021. szept. 24. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam elnezest az elirasokert.
2021. szept. 24. 21:14
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert sokan nem átmeneti jelleggel várnák el ezt a segélyt. Van munkahely bőven, aki akar, az tud dolgozni. Aki komoly egészségügyi probléma miatt nem tud dolgozni, annak adnék segélyt.
2021. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondunk amit akarunk meg úgyis nyerünk jövőre is
2021. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert naív gondolat, hogy a pénz átsegíti őket a nehéz időszakon.
2021. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4es.


Oket? A vilagon mindenhol aki dolgozik ekveszteti a munkajat vagy csuszhat le a mekyszegenysegig.


Ilyenkor barhol segit az allam.

2021. szept. 24. 21:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Hulye telefon elnezest az elirasokert
2021. szept. 24. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

C típusú aki leszül 8 gyereket és direkt fogyatékossá is tesz párat, hogy élősködjön az államon az nem sajnálatra méltó, sőt jobb helyeken elvinnék és elintéznék.


Ezeknek nem fizet a Fidesz, hanem a dolgozókat és a dolgozó családosokat extrán támogatja. Ez jól is van így.

2021. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
S Magyarországon van közmunkaprogram és álláskeresési járadék, azokkal mi a baj?
2021. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Magyarországon 3 barom van: 1: aki kitalálta a közmunkát ennyi pénzért, 2: aki ennyi pénzért elrendeli, és ezért érdemi munkát vár el, 3: aki ennyi pénzért elmegy "közmunkázni"!

A közmunka az igazi munka devalválása!

2021. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Akkor hadd cáfoljak meg, első kézből néhány téves infót amit itt elhintettek.

Először a 7-es válaszolóra reagálva, mert talán az volt eddig a legnagyobb kamu, pont hogy a Fidesz extrán támogatja a cigányokat minden gyerek után, sok cigány a 8-10 gyerekével többet keres mint egy diplomás házaspár, pusztán segélyből. Akinek nem jár a segély az a magyar ember.

Aztán a másik tévedés, hogy aki önhibáján kívül nem tud dolgozni, azt támogatják. Rohadtul nem. Én halmozottan beteg vagyok, súlyos pánikbetegség, szorongás a lehető legkeményebb tünetekkel ( extrém erős szédülés, rosszullétes rohamok, sokszor mentőre van szükség, és nem tudni ezek mikor jönnek milyen erővel), emellett ideggyengeségem is van, meg sok egyéb: semmilyen segélyre nem vagyok jogosult, mert nincs X ledolgozott évem (amúgy akinek van az se kap állandó jelleggel, csak pár hónapig valami aprót). Dolgozni tudnék, otthonról, otthoni melót vállalnék - csak az meg nincs. Anyámékon vagyok kénytelen élősködni 25 évesen, mert a betegségem miatt nem tudok hagyományos értelemben dolgozni, támogatást meg nem kapok semmit az államtól. Pedig én nem kocsmatöltelék vagyok aki a markát tartja és vár a csodára - orvosi papírom van a betegségről, és ennek ellenére otthoni melót csinálnék, de nem: se meló, se segély.

Végezetül a 8-asnak: mint írtam, az álláskeresési járadék se jár olyan embernek aki nem dolgozott le elég időt (én 3 hetet dolgoztam eddig életemben, előtte egyetemre jártam, azóta meg betegség miatt munkaképtelen vagyok), a betegeknek meg nem lesz jó a közmunka, csak szólok.

2021. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!