Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik híroldalakon lehet még...

Melyik híroldalakon lehet még kommenteket olvasni?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már sehol nem találtam ilyent, pedig érdekelne az emberek véleménye egyes témákról.

2021. szept. 25. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
HVG
2021. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
hvg
2021. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem bírta a fidesz a sok kritikát, olvasni, meg látni, amit az emberek tényleg gondolnak róluk.

Gyorsan hoztak egy törvényt, ennek eredményeként sok újság letiltotta a kommentelési lehetőségeket.

2021. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

#3


A mandin mégis ott vagytok, sőt a Facebookon is. Különbség hogy a DK vezéreid, a kulturált kommentelőket is letiltják, akik nem értenek velük egyet.

2021. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

#3

Melyik törvényre gondolsz?

2021. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
4. Évekkel ezelőtt 1 percen belül tűnt el Gyurcsány oldaláról a rendkívül udvarias hangnemben írt bírálatom, és lettem kitiltva. Jakabnál dettó. Nézd meg Orbán oldalát. És ezek a demokraták...
2021. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

#6


Ezt mondom, ők O1G meg csutizhaznak, meg a gúnyolódhatnak. De ha valaki megkérdezi őket, mikor fenyegetőztek hogy minden Fideszes le lesz váltva, meg nem lesz árokbetemetés, akkor rákérdezünk, hogy ez nálatok a demokrácia?


Ezért letilt…ha ezek nyernek akkor nekünk jobboldaliaknak fel se lehet majd szólalni vagy elmondanunk a kritikáinkat ? 😡😡


Ők “Wow” szólásszabadságról?


UNDORÍTÓ

2021. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

"Nem bírta a fidesz a sok kritikát, olvasni, meg látni, amit az emberek tényleg gondolnak róluk."


Pont azután lettek letiltva a kommentek, hogy az olvasótábor tömeges nemtetszését fejezte ki Desmond a 9 éves dragqueen istenítése kapcsán.


Ég a pofája miattatok a gazdi előtt a ballib médiának.

2021. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ezt a törvényt kb. 8 évvel ezelőtt hozták, utána kezdték el letiltogatni a kommentelési lehetőségeket.

2021. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, mi rosszat írtam, de komolyan? Közben még csak privátban se válaszolt nekem se a 3-as se senki.
2021. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!