Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab a nép hangja?

Jakab a nép hangja?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy elég korrekt megfogalmazása annak amit én is érzek vele kapcsolatban, de kérlek a link megnyitása előtt szavazzatok. :)

[link]



2021. szept. 25. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Összefogás párti vagyok, nem a nép hangja.
Összefogás párti vagyok, a nép hangja.
Fideszes vagyok, nem a nép hangja.
Fideszes vagyok, a nép hangja.
Mi Hazánkos vagyok, nem a nép hangja.
Mi Hazánkos vagyok, a nép hangja.
Ezen pártok egyikét se támogatom, nem a nép hangja.
Ezen pártok egyikét se támogatom, a nép hangja.
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Schiffer is megmondta, hogy Jákob a csőcselék hangja.
2021. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
2 és ki a bánatot is érdekel egy volt bohóc kijelentése??
2021. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki szerint nem a nép hangja, az költözzön le vidékre legalább 1 évre egy szegény településre, és éljen meg 100 ezer Ft-ból, és meglátjuk majd utána mit gondol.


Mert ki képviselje a szegényeket? Orsós Orbán Viktor 11 éve 2/3-addal nem képviseli őket.


Az MSZP-t ismerjük szintén 2010 előttről.


Persze nyilván Jákob Péter a bohóc, de magasan a legjobb opció lenne, ha ő lenne a következő miniszterelnök. De Klára sem rossz, csak benne kevésbé bízom. A többiek meg vicc kategória.

2021. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként Schiffer is könnyen ugat Budapestről a Rózsadombról, fogalma sincs, mi az, hogy szegénység. Úgy könnyű kritizálni azt, aki ebben benne van, és ismeri a viszonyokat! Na de gyagyásokkal nem érdemes foglalkozni.
2021. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!