Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer az ellenzék 2022-ben,a...

Ha nyer az ellenzék 2022-ben,akkor mit vártok tőlük,merre vigyék tovább az ország ügyeit?

Figyelt kérdés
Mert azt látjuk,hogy most egy közös céljuk van,megbuktatni mindenáron a jelenlegit. De ennél több is van az összefogásban? Pl: Hogyan fejlesztenék tovább az országot? Hogyan számolnák fel a mélyszegénységet. Hogyan tennék rendbe az egészségügyet? Mi lenne a nagycsaládosok támogatásaival a jövőben? Az országunk maradne a befektetésre ajánlott kategóriáben ,vagy lecsúszna ismét bóvli kategóriába? Én nem vagyok a kormányváltás ellen,de azért ezekre jó lenne tudni a válaszokat. Szerintem

2021. szept. 26. 07:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem lesz könnyű dolguk, a Fidesz 12 évnyi mocskát nem fogják tudni egyhamar eltakarítani. De nekem a programban szereplő "Intsünk pápát Putyinnak és Kínának és menjünk Európa felé" már épp elég, hogy rájuk szavazzak, mert ez az, ami a legjobban idegesít a Fideszben, hogy Európára köpköd, Putyinnak meg a valagát nyalja.
2021. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!