Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer az ellenzék 2022-ben,a...

Ha nyer az ellenzék 2022-ben,akkor mit vártok tőlük,merre vigyék tovább az ország ügyeit?

Figyelt kérdés
Mert azt látjuk,hogy most egy közös céljuk van,megbuktatni mindenáron a jelenlegit. De ennél több is van az összefogásban? Pl: Hogyan fejlesztenék tovább az országot? Hogyan számolnák fel a mélyszegénységet. Hogyan tennék rendbe az egészségügyet? Mi lenne a nagycsaládosok támogatásaival a jövőben? Az országunk maradne a befektetésre ajánlott kategóriáben ,vagy lecsúszna ismét bóvli kategóriába? Én nem vagyok a kormányváltás ellen,de azért ezekre jó lenne tudni a válaszokat. Szerintem

2021. szept. 26. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
A merre vigyek es a merre fogjak vinni kozott van egy kis kulonbseg: ez pedig a realitas!!! Realitas szerint egyaltalan nem a jo iranyba fogjak vinni a dolgokat, hiszen idaig is ez tettek.
2021. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Fontos lenne ezt az "uram-bátyám" rendszert megszüntetni, bár ők tutkó nem fogják...
2021. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen mindegy hogy marad e a Fizess vagy jön az Ellenség. Nincs jelentősége. Romlás és pusztulás jön. Nem fogják és nem is akarják a kérdésben leírt problémákat orvosolni. Mindenképp diktatúra fog épülni.
2021. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hypno ***** válasza:
60%

Először is abból kellene kiindulni, hogy Rómát sem egy nap alatt építették.


Amit az orbánisták 12 év alatt romboltak, annak a helyrehozásához kell majd pár év.



Mindazonáltal itt a közös program.

[link]


Nyilván a választások végeredménye, majd az egyes pártok preferenciái majd árnyalják, hogy mi valósul meg, de egyelőre szerintem jó alap.

2021. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4/

A választáson részt vesznek majd hívők is, akik nemcsak misékre járnak.

2021. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Én nem vagyok a kormányváltás ellen,de azért ezekre jó lenne tudni a válaszokat. "


Ezekre még ők maguk se tudják a válaszokat.

2021. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tök mindegy? Lényeg hogy a fidesz nevű melegpárt legyen már eltakarítva.
2021. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 Beleolvastam, zömmel Fidesz-politika.
2021. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"Hogyan fejlesztenék tovább az országot? Hogyan számolnák fel a mélyszegénységet. Hogyan tennék rendbe az egészségügyet? Mi lenne a nagycsaládosok támogatásaival a jövőben?"


Egyrészt [link]

Másrészt erre vannak az utcafórumok, ott személyesen lehet kérdezni a miniszterelnök-jelöltektől.

2021. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy új földosztást várok tőlük, és gyárak-üzemek államosítását.
2021. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!