Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz valóban nem enged...

Ha a fidesz valóban nem enged be bevándorlókat akkor miért van tele az ország kínaiakkal, vietnámiakkal meg ukránokkal?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 01:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

#20 mi benne a gyűlölet?


Kérdező: nem csak ilyen bevándorlókkal hanem szovjetekkel is tele van, ezek is vásárolják fel a magyar ingatlanokat, aztán kiadják albérletben, főleg magyaroknak.

2021. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

1: Mert legális migráció mindig is volt és mindig is lesz.

2. Mert azok többsége vélhetően még a 2010 előtt ide jött, legalábbis akiket én ismerek.

2021. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne engedne be bevándorlókat? Soha nem erről volt szó. Az illegális illetve tömeges bevándorlással van a gond.
2021. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 hypno ***** válasza:
27%

#23


Na igen. Épp csak a hivatalos propaganda nem erről szólt. Ezt már csak most magyarázzák bele.

Szóval hazudtak akkor is és most is.

2021. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Feketeruhasember ***** válasza:
54%
Szerintem a hivatalos propi is erről szólt. Az illegális bevándorlókról.
2021. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 hypno ***** válasza:
48%

#25


Hát pont nem. Az első plakátkampányban szó nem esett az illegális migrációról, csak arról, hogy ha külföldi vagy nem veheted el a magyarok munkáját.

2021. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Feketeruhasember ***** válasza:
18%

"Hát pont nem. Az első plakátkampányban szó nem esett az illegális migrációról, csak arról, hogy ha külföldi vagy nem veheted el a magyarok munkáját."


Mert akkor még azt hittük hogy nem csak a kulimunkát akarják elvenni hanem hogy az orvosainkat akarják leváltani és kitessékelni a kórházakból hogy helyettük a migránsok lássák el a betegeket. Aztán hogy hogyisnem ebből nem lett semmi. Lehet hogy annyira rendesek voltak. A kormány beismerve a tévedését utána már csak az illegális gazdasági bevándorlókat hangsúlyozta inkább. És nagyon helyesen.

2021. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%
Ki az az idióta aki még mindig itt tart hogy a magyar melós munkáját veszik el? Már csak az nem dolgozik aki nem akar. Nem lehet normális melóst találni. Már csak az van parlagon aki nem tud 1-10-ig összeadni sem.
2021. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 mindentudó99 ***** válasza:
57%
#28 Teljesen igaz. És nem magyar helyett hozzák a külföldieket hanem mert magyar nincs. Megmosolyogtat ahogy itt páran magyaráznak hogy ingyenes melósbusz kellene meg ilyenek. Mikor ez már vagy húsz éve létező dolog hogy munkésjérat van meg munkásszálló. Helybe mennek a cégek toborozni a falukba még ki se kell mozdulni. Úgy hogy tényleg csak az nem talál munkát aki nem akar. Ha egy ukrán 1000km-ről eljön itthon is meg lehetne mozdulni. Milőtt lehurrognának 15-éve buszozom melóba munkásjárattal ingyen
2021. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem van szakmám és egy csomó helyre telefontáltam és egy csomó munkahelyet kerestem fel. De a legtöbben vissza sem hívtak.

Ami akadt azok is kb minimálbérszintű fizetést akartak adni napi 10 óra munkára

2021. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!