Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen egyszerűen le lehet...

Ilyen egyszerűen le lehet Magyarországon nyúlni 300 milliárd forintot?

Figyelt kérdés

Eleve már az is problémás, hogy a miniszterelnök barátja nyer el mindent, de ilyen mértékű korrupció nem hiszem, hogy bárhol előfordulhatna... Ez rengeteg pénz.... Az átlag embert meg mindenért kicsinálják, baszogatják a rendőrök...


Ez kb. valami afrikai országra hajaz, bár ott 5 év alatt fegyverrel véget vetettek volna és kivégezték volna őket.


Egyébként nem érdekel a politika és egyik rosszabb, mint a másik, de ennél rosszabb nincs, ezt nem igen mernék megcsinálni, vagyis senkinek nem kellene ezt hagyni... Mészáros már kb.a világsztároknál gazdagabb egy szegény országban és a fél ország az övé...


2021. szept. 27. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Mészáros ha hiszed, ha nem, még sohasem járt szegény országban.
2021. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Hat pont a hozzad hasonlo apolitikusok az egyik oka hogy ide jutottunk.


Igen szar a masik oldal is de ha valaki ilyen pofatlanul lop akkor protest szavazo kene vallni.


Es meg ha csak lopnanak, de folyamatosan gyulelet plakatokkal hergelik a nepet, hogy egymassal acsarkodjanak ne azt nezzek hogy ok lopnak.

2021. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát én még a legutóbbi választáskor nem szavazhattam... Meg sajnos van elég problémám a környezetemben is, nem a tágabban...


Hát az meg a másik, ezt is mondtam sokszor az ismerőseimnek, hogy ez olyan szinten undorító mocskolódás, amit csinálnak, még a látszatra sem adnak, ezt kb. sehol sem lehetne.... Origo, m1, reklámok stb. Mondjuk minek a látszat intelligenciára adni, ha nem is érdekli őket... De a stílus, a többi, az undorító... Aztán akkor a Viktor röhög egyet...


Egyébként a szüleimet elnézve, meg mindenkit, nekik bármi jó, mert "nem kommunista", de komolyan... Nem is lehet velük beszélni, én egyiket sem védem, de van ami szerintem mindenkinek sok és feltűnik... Szerintük szegény Borkait is kicsinálták a kommunisták...

2021. szept. 27. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én azon akadtam ki, hogy Egyenlítői-Guinea-ba, ahol az ország nyomora mellett a helyi diktátor fia igazi instagram celeb playboy karriert futott be ahogy azzal a rengeteg vagyonnal flexelt amit az országból loptak ki, de még őt is a svájci állam perbe fogta és az ottani ingatlan és ingó vagyonát zár alá vették. Szóval lassan már Egyenlítői-Guinea sem annyira korrupt állam mint mi.


Majd hátha Récsöléket is bekasztlizza a Spanyolország, hogy a Magyarországról összecsalt kilopott vagyonból dorbézolnak ott.

2021. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Mindig a miniszterelnök haverja nyeri az állami beruházásokat. Ez így volt ezelőtt is, és ezután is így lesz.
2021. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
300 milliárddal többért...
2021. szept. 27. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5: a szocik alatt nem lett hozzájuk közelálló figura az ország leggazdagabb embere, s ez csak a leggazdagabb, számtalan fideszes lett hipp-hopp milliárdos alattuk.


Ilyen szintű lopásra még nem volt példa.

2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
#5 jaja, Gyurcsány tömte pénzzel a pereputtyot, ugye? mert oké, lehet szidni Gyurcásnyt, szerintem sem volt alkalmas, de nem volt akkora tolvaj gazember mint Orbán
2021. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta fidesz van... igen ilyen egyszerűen lopnak.
2021. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7: A szocik alatt nem lett hozzájuk közelálló figura? Igazán? Kóka János, Hagyó Miklós, Zuschlag János, Puch László, meddig soroljam? Ezek a nevek mondanak valamit, vagy már mindent elfelejtettünk?
2021. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!