Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Magyarország ajándékoz...

Miért Magyarország ajándékoz 500 milliárdot a 130-szor akkora Kínának?

Figyelt kérdés
Miért nekünk kell állni egy kínai egyetem hazai kampuszát? Ennyire gyengék a kínaiak, vagy csak szimplán hazaáruló a kormány?

2021. máj. 17. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kínaiak tulajdona is lesz? Vagy legalább a felépült egyetem magyar tulajdon lesz?
2021. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Titkosított feltételű volt a Belgrádi vasút hitel és a mostani hitelek is. Honnan tudod, hogy nem most kérik számon?

Ez nem IMF hitel ami átlátható.

2021. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

A Fudan egyetem részére létrehoztak egy alapítványt, az lesz a tulajdonosa, tehát nem magyar tulajdonban lesz.

2021. máj. 17. 18:41
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert Magyarország jobban teljesít!
2021. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem ajándékoz, befektet. Nem mindegy.
2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert Magyarország jómódú, Kínaban viszont szegénység van. Ott még olyan emberek is élnek, akik éheznek.
2021. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
3: köszi, jó tudni. Nem teljesen értem, hogy a kérdést magát miért pontozták le a fideszesek. Kényelmetlen nekik, ha erre rákérdez valaki?
2021. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
5: hogyan fog ez az egyetem hasznot hozni az országnak? A több milliós tandíjat az átlagmagyar nem tudja majd megfizetni. Kik járnak majd oda? A külföldiek és a gazdagok gyerekei?
2021. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

"Nem ajándékoz, befektet. Nem mindegy."


Tisztázzunk fogalmakat. Befektetés az aminek a nyereségéből részesülsz később.

2021. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

"Tisztázzunk fogalmakat. Befektetés az aminek a nyereségéből részesülsz később."


Mivel az ember nem jövőbelátó, így csak nyereséget remél. Persze a Fudan az nyilván nem befektetés, legalábbis a maygar népnek nem. Ettől még tévedtél. Előre nem lehet tudni, maximum esélyeket becsülgetni. Befektetsz és ha mákod van, vagy tudásod, akármid, akkor nyersz vele/ nyerhetsz vele.

2021. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!