Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért keresnek...

A liberálisok miért keresnek ellenségképet?

Figyelt kérdés

Most a Kárpátaljai magyarok lettek a célpont. Megy a sárdobálás, hogy miattuk nyert a Fidesz, holott 150 ezer magyar él Kárpátalján, akik jó része vagy nem kapott magyar állampolgárságot (tehát nem szavazhaz) vagy nem szavazott, vagy gyerek; miközben Magyarország lakossága 9 millió.

Aztán a több tízezer ukrán nyugdíjas, ami megint csak hazugság, hiszen életvitelszerűen itt kell, hogy éljen, aki nyugdíjat kap és ez szigorúan ellenőrizve is van. Ami visszaélés volt (volt, de nem többezer), ott eljárás is indult. Statisztikában pedig nem látszik kiugróan magas migráció, ergo megint csak hazugság. Másrészt ami lehetővé teszi, hogy könyebben szerezhessenek nyugdíjat (állandó lakcím és tényleges tartózkodás szükséges!), az a szerződés már nagyon régóta él (CCCP) és valahogy egyik balos kormány sem sietett beszüntetni :)



2021. szept. 28. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
És a Fidesz mindig csak ezt keresi, nem furcsa?
2021. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a Fidesz ?
2021. okt. 3. 08:45
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
08:45: számold már össze, hány ellenségképpel riogatta a Fidesz a népet, és hány gyűlöletkampányt indított... természetesen mindet jelentős mennyiségű közpénzből. Na, hát így.
2021. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én nem a Fideszről kérdeztem, de ezt leírtam már párszor.


Mivel vagytok különbek ha ti is ugyanazt csináljátok?

2021. okt. 4. 19:43
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz nagyban csinálja, de most nincs más érve, csak a Gyurcsányozás.
2021. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Válasz nem érkezett a kérdésre, a 10-es mondjuk jó volt
febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!