Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most, hogy szavazzunk?...

Akkor most, hogy szavazzunk? A Fidesz a családellenes, az Ellenzéki Összefogás a családpárti pártkoalíció?

Figyelt kérdés

A Fidesz politikája, hogy csak azoknak lehessen saját lakásuk egy egész élet eladósodásának árán, akik legalább 3 gyereket akarnak, akik ennél kevesebbet azoknak soha ne lehessen családjuk. Erre való valójában a CSOK és a babaváró meg a többi.

Az Ellenzék szerint meg mindenkinek elérhető áron kell, hogy legyen saját lakása, a családosok pedig még családi pótlékot és egyéb kedvezményeket kapnak, a mostani vicc helyett.

Szóval akkor ha valaki mondjuk 2 gyerekes családot szeretne, annak az Ellenzéki Összefogásra kell szavazni? Vagy a Fideszre?



2021. szept. 28. 21:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
59%

Akkor én 27 évesen saját lakással Budapesten nem is létezem?

Hogy miért nem a Blaha aluljáróban rohadok, vagy miért nem azzal küzdök hogy a százezres lakbért kifizessem a 160-as fizetésemből?

Azért mert nem Sziget fesztiválra, sörre, meg Iphone-ra költöttem a pénzemet 16 éves koromtól fogva, és 8-10-12 órában dolgoztam egész fiatal koromban.

Szívszorító volt nézni ahogyan a kortársaim élvezik az életet amíg én dolgozok, hogy nekik új menő ruháik vannak, míg nekem 8 éve ugyanazok.

Két éve meg tudtam venni magamnak (nem hitelből) a saját lakásomat. A csövesek a köztereken bekaphatják, 5 forintot nem adnék nekik. Én ledolgoztam a magam részét, aki nem akar, az nem is fog boldogulni, lehet hogy nem Hollandiában lakunk, és lehet hogy csak fogyatékos vezetőink vannak, de boldogulni igenis lehet. Nem tetszik hogy hajtani kell? Menj szerzetesnek, ott ugy hallom olcsó a lakbér

2021. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!