Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, hogy a kormány...

Miért baj az, hogy a kormány családi értékrendet képvisel?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy van egy jelentős embertömeg - szerencsére - akiknek a kifordult szinglikultúra nem szimpatikus? Miért nem lehet ezt is tiszteletben tartani, ha mindent és mindenkit el kell fogadni? Egyáltalán mi ez az őrület, hogy ennyien akarnak szingliskedni? Miért utálják a családos létet, a családi értékeket?

#szingli #gyerekgyűlölők #családellenesek #családgyűlölők
2020. júl. 16. 20:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért a legtöbb ember nem utálja sem a szingliket sem a családosokat. De aki mégis az vagy féltékeny vagy hibbant.
2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
Vicces, hogy pont még a gyerekteleneket veszik elő és szidják, mikor ebben az országban lassan már minden annak kedvez, aki szül. Talán pont, hogy a másik oldalt kellene tiszteletben tartani, és nem traktálni pl egy fiatal párt azzal, hogy miért nem akarnak gyereket. Mert NEM és pont. Senkinek semmi köze hozzá és nincs joga elítélni.
2020. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a családokat se támogatja a kormány. Minden értelmezhető támogatás a második, de inkább a harmadik gyerekről jön. De ahhoz, hogy legyen második meg harmadik, kellene egy első is. Egy átlag fiatal párnak az elsőre sincs pénze, lakbér/hiteltörlesztés, rezsi, kaja, minimális szórakozás, mosószerek és már el is ment. Mégis miből vegyen a gyereknek bármit is?
2020. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Én úgy látom itt a fővárosban tombol a szinglikultúra. Hánynom kell tőlük. Ez az ideál. Ezt állítják a fiatalok elé. Költs! Ne gondolj a nemzetre! Ne gondolj a gyerekekre!
2020. júl. 16. 20:32
 5/46 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak azoknak baj, akik nem tudják igénybe venni a támogatásokat.
2020. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Aki dolgozik, az igénybe tudja venni a támogatásokat. Aki nem dolgozik, az viszont tényleg ne vállaljon gyereket, milyen példát állítana elé?
2020. júl. 16. 20:34
 7/46 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem alapvetően jók ezek a támogatások, bár még jobb lenne, ha a nők munkaerőpiaci helyzetét segítenék, mert most az van, hogyha elmész szülni, akkor reccs a karriernek...


Nagyon sok emberrel megetetik mostanában, hogy az individualizmus az élet szent grálja, de előbb vagy utóbb mindig bebizonyosodik, hogy ez mennyire tévút... Én a negyvenes-ötvenes, gyerektelen embereknél nagyon sokszor látok megbánást, meg görcsös gyerek-nélkül-is-jo-életem-van, de nem nagyon lehet felvállalni ilyen véleményt, főleg itt a gyakorin, mert az ember torkának esnek (erre a hszemre is gyanítom 0 pontot kapok).

2020. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem kérdés, hanem olcsó kormány-propaganda.

Nem lenne baj hogy a kormány a családokat támogatja, ha ez nem a hozzájuk köthető néhány családot jelentené. De mivel is támogatja a családokat? Olyan "támogatásokkal", amit azok élvezhetnek akik nem szorulnának támogatásra. Mint a híres rezsicsökkentés: ma a csökkentéssel többet fizetünk a rezsiéért, mint anélkül fizetnénk.

De a lényeg az, hogy a szinglik ( ez is klasszikus kormányzati csúsztatás, mert rengetegen élnek párkapcsolatban, házasságban, akiknek nincs gyereke!), nem foglalkoznak a családosokkal. A családosok gyalázzák folyamatosan a "szingliket", ezzel próbálva meg önigazolást keresni.

Ötvenes férfi vagyok, aki 32 éve él boldog házasságban. ( Igen, 18 éves alig múltam amikor összeházasodtunk!) Szerettünk volna gyereket, de nem lehetett, az örökbefogadás meg akkor olyan pocsék rendszer volt, hogy négy évnyi próbálkozás után lemondtunk róla. Voltak mesterséges megtermékenyítések, mindnek vetélés lett a vége. a lombikot már nem vállaltuk. Most boldogan élünk ketten, de eszünkbe sem jut senkit gyűlölni azért mert "családos".

nem tudom tényleg ilyen buta vagy-e, vagy pénzért csinálod, de undorító amit művelsz.

Fejezzétek már be ezt aljas, primitív gyűlöletkeltést, mert addig feszítitek a hírt, amíg egyszer csak elpattan!

2020. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem jó, hogy ellopják az emberek pénzét, hogy a családjukat, és a haverok családjainak adják. Elég pénze van az orbán, tiborc, mészáros, rogán, garancsi családnak
2020. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%

5-ös, igen?

Na nekem meg attól kell hánynom, hogy fiatalokat szólnak meg, hogy miért nincs még gyerek, miért csak a munka, tanulás stb stb. Pedig pesti vagyok én is. Faluban ez a helyzet csak hatványozódik (faluban éltem sokáig, onnan tudom). Ott már 22-23 évesen elkezdődik ez, nagyvárosokban talán kicsit később.

A nemzetet meg magasról leszrom. Semmi köze hozzá, hogy szaporodok-e. Ez nem diktatúra, hogy megszabják. A gyerekek sem érdekelnek, mivel sosem szerettem őket, nem tudtam velük mit kezdeni. De ha egyszer mégis szeretnék, az is csak az én és a párom dolga lesz.


Egyébként ennyi erővel az az önző, aki gyereket szül/nemz, mert a Föld rohadtul túl van népesedve. Mármint a Föld egésze, nem ez a kis pont, amit Magyarországnak hívunk. A bolygót az országhatárok nem érdeklik.

2020. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!