Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jarvanyhelyzet ugy...

Ha a jarvanyhelyzet ugy koveteli, hogy a vedettsegi igazolvany hasznalatat kiterjesztik, akkor szerintetek mi varhato?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Igazolvany nelkul karanten var a beutazokra
Visszajon az ettermekbe, furdokbe, allatkertekbe, mozikba...
2.+fodraszatok,masszazs,kozmetikus,kormos..
Az osszes egyutt
Egyeb, DE kifejtem hozzaszolasban
Igazolvany a magyaroknak ha belepnek, kulfoldiek pedig teszttel is bejohetnek
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarjak bemutatni a mozik a 'filmet' ezert varhato, hogy a mozik jarvany gocpontok lesznek ... es csak akkor lesz enyhules ha 23-an az osszes mozi fomusoridoben vetiteni fogja :)))
2021. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Mindenkire karantén vár, hiszen az oltás az ég világon senkin sem segített eddig. Kudarc volt minden.
2021. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

En nem vitainditonak szanom vagy ilyesmi, csak erdekel, hogy masok hogy gondolkodnak. :)

En voltam beteg aprilisban, a kartyam hamarosan lejar, antitestet csak majus vegen talaltak, a heten vegzett vizsgalaton talaltak ugyan, de nem elegendot... A draga sejtes immunitasos tesztre pedig nem adnak kartyat, pedig annak a tesztnek van a legtobb ertelme az osszes kozul, SZERINTEM.

2021. szept. 28. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Az emberek birkák és képtelenek gondolkodni. Inkább beletörődnek, csak ne legyen baj belőle. Töketlen kollaboráns birka itt a társadalom 80%-a.
2021. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk nehezen hiszem el, hisz nem hiaba nyomtak ki ezeket a kartyakat... Arra a 3 honapra nem nyomtak volna, szerintem a jelenleginel tobb "jogot" fog biztositani az embereknek. Csak a kerdes, hogy mennyit es meddig..
2021. szept. 29. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Bolkárháporú ottottak ⚔️ ottattanok.


Matyarorszák joppan tejjesit 🇭🇺😷💉💉💉✝️

2021. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
A covidnak vége van hatalmas hiteleket kel viszafizetni igaz mi a pénzből nem láttunk semmit.Az oltás nem számit mivel aki nem oltot az is fogyaszt.Lezárások se lesznek mert nem birná ki a magyar gazdaság meg nem is indokolt mert ott az oltás.Aki veszélyeztetet vegye fel ha nem teszi akkor se tudnak csinálni semmit mert lehetőség adott ennyi.
2021. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem tüntetések.
2021. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!