Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliként csak nekem...

Baloldaliként csak nekem unszimpatikus Marky-Zay Péter?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Baloldali vagyok és szimpatikus
Baloldali vagyok és nem szimpatikus
Jobboldali vagyok és szimpatikus
Jobboldali vagyok és nem szimplatikus
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Én balliberális vagyok, de én sem értem sokan mit esznek rajta, egy értelmes mondatot alig tud kinyögni.
2021. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj veletek, hogy számotokra csak a "4 napos munkahét", "jólétet minden magyarnak" és hasonló lózungok az értelmes mondatok. Annyit vártok ti az ellenzéktől, hogy "bilincsbe verjenek" Fideszeseket meg "visszavegyék az ellopott közpénzt".

Mérki-Zay nem tesz ilyen elvadult kijelentéseket, hanem racionálisabban fogalmaz.

Van egy rossz hírem: baloldali kormány nem lesz.

2021. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Baloldali vagyok. Nem szimpatikusak a felvetései (pl. a gazdagokat nem megadóztatni kell, hanem aki tisztességtelenül szerzi a vagyonát, börtönbe küldeni; mélységesen nem értek egyet. Amíg kapitalista rendszerben élünk, a gazdagokat igenis meg kell adóztatni rendesen.); ennek ellenére őt tartom az előválasztáson indulók közül a leghitelesebbnek. Nem fogok szavazni.
2021. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Persze hogy unszimpatikus nektek mert fehér hetero férfi és sikeres gazdasági szakember, nem úgy mint a bulgár Gyurcsányné aki szakmailag egy nagy 0
2021. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, 4-es :D néha zárd be az Origót. A baloldaliak 99%-át rohadtul nem érdekli, hogy fehér hetero férfi-e az induló jelölt, ha legyőzi Orbánt.
2021. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha Adolf Hitler indulna Orbán ellen, a libsik akkor is rászavaznának. Mindig elvtelenek voltak, ezért szopták le a jobbikot a legelső alkalommal. Még repetát is kértek.
2021. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
*antipatikus
2021. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Én sem szimpatizálok vele, de legalább le tudom írni helyesen a nevét.
2021. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!