Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely miért nem...

Gulyás Gergely miért nem árulta el, hány oltott ember fekszik kórházban koronavírus betegként?

Figyelt kérdés

Annyit mondott, hogy a személyes adatok védelme miatt nem mondhatja el.

Mert az milyen személyes adat ha mond egy számot??

Én komolyan kíváncsi lennék, hogy mennyire véd az oltás. Miért ennyire titkos ez?

Ha meg nem véd és ugyanúgy kórházba kerülhetünk, szerintem ahhoz is jogunk van hogy tudjuk.



2021. szept. 29. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

"Én komolyan kíváncsi lennék, hogy mennyire véd az oltás."

A nyugati oltásokról van statisztika nyugati országokban, az valszeg nálunk is megegyezik.

2021. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogják soha sem elmondani mert akkor kiderülne a turpisság.

De az oltatlan embereket lehet mindenért okolni,érdekes!

Nem kell hozzá az ő statisztikájuk.Nézz szét a nagyvilágban és a választ megleled ennyit tudok mondani.ADE jelenség is jócskán benne van és ez csak fokozódni fog

2021. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem értem az nem volt "személyes adatvédelem",mikor a koronavírusos oldalra folyamatosan rakták fel, hányan fertőzödtek meg, kik haltak meg, hány évesek voltak. Nem tudom az megy-e még.

De az titkos hányan vannak kórházban. :D Komolyan ez már nevetséges.

2021. szept. 29. 17:41
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez a személyes adat duma kamu. Nem azonosító adatokat kérnek csak egy számot amiből nem lehet személyekre következtetni. Attól tartok sok bent az oltott. Különben ellenkező esetben nemhogy nem titkolnák de naponta hirdetnék a dolgot.
2021. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Izraelben a híradóban elkottyintották miért nem hirdetik a valós számokat, pedig sok az oltott náluk is betegen a kórházban. Azt mondták nem akarták az oltásba vetett bizalmat ingatni mert akárhogy is van, azért a betegség lefolyásán még mindig hiszik, hogy enyhíthet az oltás.
2021. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
#5: legutóbb pont az volt a hiszti tárgya, hogy Izrael pontos adatokat adott ki és kiderült hogy milyen sok oltott érintett a betegségben és ott kiderült, hogy bizony enyhít a lefolyásban. Akkor most két Izrael van vagy valakinek a forrása hibás? :D
2021. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
6. Szerintem ugyanazt mondjuk. Rengeteg az áttöréses esetük, tele oltottakkal a kórház, ergo ugyanúgy védtelenek a fertőződéssel szemben, ergo ugyanúgy terjesztik a vírust csak ahogy írtam én is, a lefolyás mégis enyhébb.
2021. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Akkor köszönjük szépen ennyit ér

Ergo jobban jár aki nem oltat

2021. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
1! "A nyugati oltásokról van statisztika nyugati országokban, az valszeg nálunk is megegyezik." Egyáltalán nem biztos! Nálunk a kinait adták 60 fölöttieknek (Amit senki sem javasolt Szijárto virologus szaktekintélyen kivül!) Szerintem ez nagyban befolyásolja a "személyes adatok" védelmét.
2021. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

"Egyáltalán nem biztos!"

Nyilván a megegyezik alatt a Prifer/Moderna/AstraZeneca trióra gondoltam :)

2021. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!