Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, most hogy toronym...

Ellenzékiek, most hogy toronymagasan Dobrev fog nyerni, miben változtattok a szavazási stratégiátokon a második körben?

Figyelt kérdés
Kire fogtok szavazni?

2021. szept. 29. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
81%
De szerinted miért jobb a Fidesz, mint MZP?
2021. szept. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
65%

#20!


Olyan ez, mint amikor az első miniszterelnök-jelölti vita után az Indexen meg akartam nézni a szavazást, de szavaznom kellett, hogy megnézhessem az eredményt. Gondoltam, hogy a lebénábbra kattintok, nehogy érdemben befolyásoljam a eredményt.

Aztán csodálkoztam, hogy FeGyőrre szavaztak a legtöbben. Valószínűleg sokan gondolkodtak úgy, mint én. :)

2021. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
83%

22: de az előválasztás semmit sem jelent, sőt, minél többen szavaznak Dobrevre, annál valószínűbb a Fidesz nyerése. Orbán - Gyurcsány közül csakis Orbán nyerhet (ezt még a kiábrándult fideszesek is így gondolják).


Ezért sem értem, hogy miért nem szavaztak MZP-re? Szerintem lett volna esély Orbánnal szemben.

2021. szept. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
0%
Ha Dobrev nyer, akkor valamelyik kis pártra fogok majd szavazni Orbán ellen. Pl. Mi hazánk vagy a kétfarkúak.
2021. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
Ha valóban van 3 millió Fidesz szavazó, akkor mégis milyen tömeges Fidesz szavazóról beszélsz most az előválasztáson? Biztos van pár troll, de én inkább úgy gondolom, hogy főként ellenzékiek szavaztak. :)
2021. szept. 30. 09:19
 26/87 anonim ***** válasza:
100%

még totál nem dőlt el, hogy kik vesznek részt a 2. körben.


még a 2. kör el sem kezdődött.

2021. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra szavaztam, a második fordulóban is rá fogok. Ha Karácsony visszalépne, akkor MZP-re. Ha a második fordulót Dobrev nyeri, akkor pedig rá fogok szavazni jövőre.
2021. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
100%
#27 Én ugyanígy vagyok, csak MZP-re szavaztam és ha visszalépne akkor KariGerire
2021. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
82%

Én Fegyőrre szavaztam; tudom, hogy a Partizános interjú végleg kinyírtavaz esélyeit, de ezzel kifejeztem a hűséget a Momentum azon emberei felé, akiket Fegyőr irányít és nálánál kompetensebben poitizál. De éppen ezért jön a képbe Karácsony; én azért rá fogok szavazni, nem Márki-Zayra, mert MZP inkább egy tehetséges, talpraesett utódja lenne Matolcsy Györgynek és helyreállítaná Magyarország pénzügyeit, de az ország államformájának demokráciának kell lennie, nem pedig egy vállalatnak, amit MZP elképzel.


Karácsony pedig ha fejleszt az angoltudásán, akkor egy kiváló diplomata lenne, aki higgadt tudna lenni, akkor is, ha Orbántól kell elkobozni a vagyont, vagy Putyinnal és Hszi Csin-Pinggel kellene tárgyalnia magyarországi befolyásuk megszüntetése érkdekében, még ha ez eleve is egy nagyon nehézkes türelemjáték. Karácsony óvatos, türelmes és a békére törekszik, ő a szó szoros értelmében vett mérsékelt baloldalt képviseli; Dobrev pedig egy őszödi beszéd 2.0-t és újabb polgárháborús helyzetet eredményezne radikálisabb nézeteivel. Én, mint egy centrista szavazó egy óvatosabb baloldali szociális problémamegoldást szeretek Márki-Zay megfontolt jobboldali gazdasági törekvéseivel, tehát a Karácsony Gergely miniszterelnök + MZP pénzügyminiszter felállást nagyon kedvelem és ezt fogom támogatni.


Hajrá KariGeri + MZP formáció, sikerülni fog nektek!

2021. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
79%

U.I.: Igen, tudom, hogy van két typo az első bekezdésben, ezt nem kell elmagyarázni.


De az a lényeg, hogy egyedül a KariGeri és MZP azok, akik labdába tudnak rúgni a Fidesz ellen, mert ha Dobrev megnyeri az előválasztást, akkor a FideSS tovább fogja építeni újnyilas rémuralmát és sosem lesz Magyarországon demokrácia.

2021. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!