Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok azt, hogy ne...

Támogatnátok azt, hogy ne csak a gyerekeknek szánt médiában, hanem általánosan be legyen tiltva minden LMBT-t említő film, könyv az országban, illetve a Pride is be legyen tiltva?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
49 szavazat
1 2
 1/12 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Nem. Egy felnőtt el tudja dönteni mi a jó neki. Ha tetszik neki az ilyesmi akkor tetszik .De egy gyerek még nem tudja eldönteni mi jó mi nem.
2021. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha valami egy létező jelenség, akkor miért baj, ha tudnak erről az emberek? A problémákat nem elhallgatni kell, hanem beszélni róluk.


Az interneten is betiltanád? Kínai stílusú internetcenzúrát szeretnél?

2021. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
1: a gyerek is értesül róla, egymás közt beszélik, és a neten is rákereshet, különösen, ha ilyennek születik ő is. Nem az a megoldás, hogy szőnyeg alá söpörjük a dolgokat.
2021. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a lényege a tiltásnak, hogy az emberek ne tudják meg, hogy vannak melegek, hanem az, hogy társadalmilag érezzék, hogy nem illik beszélni róluk.
2021. szept. 30. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
4: de ez miért lenne jó? Ha létezik ilyen hajlam, és bármelyik családba születhet ilyen ember, akkor a társadalom dolga az, hogy megtanuljon együttélni ezzel, ugyanúgy, ahogy pl. a rokkantakat sem rekesztik ki az együttélésből, hanem akadálymentesítik a bejáratokat.
2021. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, szerintem társadalmilag te is érezhetnéd, hogy nem illik beszélni rólad.
2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 steven95 ***** válasza:
95%
Már megint van egy olyan aki csak úgy tud élni ha más megszűnne letezni.
2021. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem támogatnám. De az nagyon nem tetszik, hogy semmit nem lehet a nevén nevezni. Itt sem írhatom le, hogy bnzi, csak így. És az is borzasztó, hogy filmekbe, sorozatokba olyan szinten van jelen a téma, ami teljesen indokolatlan.

Ráadásul a kritikák meg sem említik, hogy átírták az alapművet. Ha mégis találok egy kritikát, amelyikben szerepel, hogy bnzi-propagandával van tele a sorozat, az is azt írja, hogy ez a történetet nem befolyásolta, teljesen visszafogott volt. A valóság pedig az, hogy nőcsábász karakterből bnzit csináltak és minden epizódban smároltak.

Legalább tennének ki rá egy B+ karikát!

2021. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
8-as, a lakosság 2-8%-a meleg, további kb. 5-13% BTQ+. Így szeeintem teljesen reális, ha a karakterek egy része meleg. Nyilván fölösleges ezt a szálat túltolni, de ez ugyanúgy fölösleges egy heteró szerepével kapcsolatban is, mégis sok helyen így van és amiatt mégsem panaszkodsz. Például írtad, hogy a nőcsábász karakterrel nem lenne bajod. Az miben különb egy férficsábász fickótól? Miért kéne karika? A heteró filmekre meg H+? Ezt hogy gondoltad?
2021. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Én, mint egy ember az LMBTQ+-ból sose voltam pride-on, nem gondolom, hogy túl fiatal (15-16 éves korig) gyerekeknek kéne erről oktatás szerűen tanulnia, de az nem megoldás, hogy valami csak azért be van tiltva, mert nem "helyes". Hatalmas nyomás nehezedik rám a fősuli miatt (hittanárnak tanulok, keresztény vagyok), a vőlegényem dobott, otthon nem hiszem hogy elfogadnának... szükségem van arra, hogy MINDEN jellegű problémámat meg tudjam osztani emberekkel, akik ugyan azon, vagy hasonló dolgokon mennek keresztül. Ha ezt meg tudom tenni, akkor jó napom lesz, vagy egy nyugodt éjszakám.
2021. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!