Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok azt, hogy ne...

Támogatnátok azt, hogy ne csak a gyerekeknek szánt médiában, hanem általánosan be legyen tiltva minden LMBT-t említő film, könyv az országban, illetve a Pride is be legyen tiltva?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mit érnél el ezzel? Attól hogy nem beszélsz dolgokról még jelen lesznek, én vallásos suliba jártam ahol nem beszéltek erről és 5 évvel később vagy 4 emberről tudom rajtam kívül hogy meleg, pedig soha senki meg sem említette, sőt a biosz tanárunk konkrétan meg próbált ilyeszteni minket hogy mennyire veszélyes.


Miért ne illene beszélni arról hogy ez létezik? Mit árt neked az ha valaki Ági helyett Pétert szereti? Attól még neked nem kell a saját nemedet szeretni.


#10 Pont ezért lenne jó beszélni erről a kamaszokkal, mert ha a családod nem is biztosan de legalább a barátaid elfogadnának ami nagyon jó érzés. Meg nem gondolod azt hogy el vagy rontva és nem leszel fölöslegesen depressziós.

Én hetero barátaimnak évekkel azelőtt coming outoltam mielőtt ezt szülőkkel megtettem volna, mert tudtam hogy biztosan elfogadnak és sokkal nyugodtabb az ember mikor nem kell titkolóznia mások előtt.

2021. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha békén hagynák a melegeket és nem bsztatná őket a fél világ, megszűnne a pride magától is, mert okafogyottá válna.



Az meg miért baj, hogy a gyerek tudomást szerez arról, hogy más emberek is léteznek?

Még a végén elfogadó lesz az a büdös kölök...

2022. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!