Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom szégyennek,...

Csak én tartom szégyennek, hogy abban az országban ahol élek/élünk, egy olyan párt kormányoz mint a FIDESZ?

Figyelt kérdés

2010 óta uralkodik itt Orbán és a putris bandája. Itt most nem arról szeretnék beszélni, hogy lopnak, vagy nem lopnak, avagy milyen csóróság van, erről nem mindig csak a kormány tehet.


Fidesz állandóan újjal mutogat, mint egy óvodás. Itt az ellenzéki előválasztás, csak azért szavazott jópár vénember Dobrevre, hogy a Fidesz nyerjen. (Ismerek olyan nénit, aki fideszes és volt az előválasztáson, aztan büszke volt magára)

Az 5 jelölt Gyurcsány embere nevezetű ideológiát folytat. Tudtommal a rágalmazás büntetett, így ha ennyire nyilvánosan csinálják ezt, eltudom képzelni, milyen gazteteket hajthattak még végre.

Márki-Zay Péterre azt mondja Hollik nem Gyurcsány embere, de a Youtube reklámban az a 2 agyejttel nem rendelkező, arcát nem meri felvállalni tahó meg mondja a hülyeségeket.


Homófóbok, rasszisták, és szinte mindent megtesznek, hogy tönkre tegyék ezeket az embereket. (Nyilván halálbüntetés nem, abba nem menne bele az EU, de az EU jó dolog nekik hiszen jön belőle pénz)


Fidesz szavazók szinte ugyanazt gondolják mindenről. Agymosottak. Nagy keresztények, de olyan Gyűlöletpolitikát folytatnak ami gyalázat.


Magyarország lassan a Fidesznek köszönhetően Európa Észak-Koreája lesz.


Bárki lesz az ellenzéki előválasztás 6 jelöltje közül a miniszterelnök jelölt, rájuk szavazom. Gyurcsány idejében sem volt ekkora okádék ez az egész mentalitás.



2021. szept. 30. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
38%
Vagytok még néhányan ilyen szerencsétlenek, de a többség jól elvan manapság.
2021. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom trollkodsz-e vagy sem, mert ha nem is ennyire sarkítva de tényleg szar a helyzet
2021. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
55%
Hát biztos nem vagy egyedül, ez vigasztaljon, de hogy kisebbségben vagy, az elhiszem, hogy nem jó érzés 🤔🧡
2021. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

2: Nem trollkodom, tudom teli van ilyenekkel az oldal. Egyszerűen belegondolok, mi van ebben az országban, mi a normál, es elborzadok.

2010-ben fejletebb mentálisú volt a politikai elitt mint manapság. Magyarország gazdaságilag is dübörög.

2021. szept. 30. 15:18
 5/68 anonim ***** válasza:
63%
“ jópár vénember Dobrevre, hogy a Fidesz nyerjen. (Ismerek olyan nénit, aki fideszes és volt az előválasztáson, aztan büszke volt magára)”. Tegyük fel igazad van de kérlek van 2-3 millió ellenzéki szavazó mégis hol a pcsába voltatok? Volt rá jó pár napotok hogy szavazzatok basztatok rá
2021. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
én szavaztam, természetesen Márki-Zay Péterre. Azt, hogy a többi hol volt, azt nem tudom.
2021. szept. 30. 15:22
 7/68 anonim ***** válasza:
46%

Ad már fel a mocskolodást, nagyon uncsi!

Hiaba hordasz őssze hetet-havat ha látjuk, hogy nem igaz.

2021. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Nem igaz? Pofádba tolják, ember :D

Egy YT videót nem tudsz végignézni Fidesz propaganda nélkül, amelyek olcsó vádak.

2021. szept. 30. 15:26
 9/68 anonim ***** válasza:
41%
8# aha,véd az ellenzéki Összefogás mit tolt a képünkbe az utóbbi hónapokban... azokat láttad, olvastad?? Nem hiszem!
2021. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
46%
#6 akkor azért mert a többiek szartak rá ne a fideszt hibáztasd
2021. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!