Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, kire szavaznátok,...

Ellenzékiek, kire szavaznátok, az ellenzéki előválasztás második fordulójában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára (DK)
Karácsony Gergely (MSZP-Párbeszéd-LMP)
Márki-Zay Péter (Mindenki Magyarországa Mozgalom)
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Most volt Karacsony meg MZP beszelgetes a partizanon, nagyon ugy lazom MZP nem lep vissza es a jobbikos es momentumos szavazatokra epit, szerintem nagyobb kockatatot vallal mint kene mert Dobrevnel Karacsony is jobb es nem most kene kockattatni de ha indul akkor ot tamogatom
2021. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Karácsonynak illene lemondani MZP javára.
2021. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
2021. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nézem éppen a partizános videót. Van abban igazság, hogy Karácsony szavazói, ha ő visszalépne, nagyrészt Dobrevre mennének át, ami kockázatos. Szerintem a legjobb, legtisztább, legkorrektebb, ha senki sem lép vissza.
2021. szept. 30. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Max a nyuggerek dzavaznak inkabb Klarara, szerintem a tobbsege siman szavazna Marki Zayra.


De Karacsony nem fog vissza lepni szoval ez felejtos scenario.


Az a kerdes h a Dksok 2. Forduloban tudnak e ujra 34 szazalekot szerezni, mert ha igen nagy esellyel Dobrev nyer, ha viszont egy-ket szazalek strategiai okbol at szavaz Karacsonyra akkor mar csak az a kerdes h a jobbikosok es momentumosok ki moge allnak be.


Szerintem ha 3man indulnak mind3man 30% felett lesznek es par szazalekon fog mulni.

2021. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Momentumra szavaztam, de most Karácsonyra szavaznék.
2021. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ellenemre az sem, ha Márki Zay lenne a miniszterelnök, és Karácsony a miniszterelnök-helyettes. Szóval én nem vagyok elutasító egyik esetben sem, láttam pár kommentet, többen írták, hogyha nem Márki Zay nyeri, őket már nem érdekli az egész, és el sem mennek szavazni. Utolsó voltam.
2021. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg DK-nak illenék visszalépnie, oszt csókolom.

Karácsony és MZP meg lemeccsezhetnék az egészet, DK meg megmutatta, hogy milyen jófej.

De ez egy álom. :D

2021. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"...DK meg megmutatta, hogy milyen jófej."


Igen, ez tényleg egy álom. Szerintem, ha Gyurcsány kivonta volna magát a politikából, akkor már 2018-ban is lett volna esély a győzelemre.

2021. okt. 5. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!