Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A előválasztás második forduló...

A előválasztás második fordulója hozhat még meglepetést vagy ott is ez az őskommunista Gyurcsányné lesz a győztes és akkor így tuti a Fidesz 2/3?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Dobrev simán behúzza ezt. Még ha a Jakabra szavazók mind MZP-re szavaznának (nyilván nem fognak, ez nem így működik), az akkor is kevesebb, mint ahányan rá szavaztak.
2021. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Orbán apja párttitkár volt a régi rendszerben. Akkor ő nem őskommunista, aki olyan családban élt, ahol a családfő a rendszer kiszolgálója volt?
2021. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:
31%

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy most mit enged meg magának a nagyon családbarát, nagyon keresztény értékrendű konzervatív Fidesz egy háromgyerekes anyával és egy hétgyeres családapával szemben.


Mi lesz a sunyi goebbelsi propaganda következő fokozata?

2021. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Dobrev lesz a végső győztes.

Márki Zay pl már hisztizik, hogy " nem lát okot, hogy visszalépjen"... előtte erre a felállásra meg azt mondta, hogy visszalép Karigeri javára.

Nagy bohózat ez...ha nem lesz visszalépés, akkor 111 százalék, hogy Dobreva!!

2021. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

# 1/6

Ő egy őskommunista, mi ebben a moderálni való? Ez tény, nem vélemény.

2021. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Most jön majd az ellenzéki bohózat éles verziója.

Egymásnak ugranak, ki lépjen, ki NE lépjen vissza.

Én akkor inkább erre szavazok, vagy éppen arra csakazért sem.... röhejes.

A Fidesznél érdekes módon fel sem merült 1998 óta ilyen katyvaszolás, vergődés. Ott van egy komoly, érett, nagyszerű politikus, akire nyugodt szívvel szavaznakba választói.

Az ellenzék összefogás meg már recseg, ropog! Hogy akarnak ezek választást nyerni??

2021. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsányné kapitalista.
2021. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha Karácsony visszalép, akkor egyértelmű győztes lesz Márky Zay. Aki ellen a fityeszes göebbelsi propagandának tényleg semmi szava nem lehet majd, és be tudja gyűjteni a jobb és balos szavazókat is, ergo vitya rémálma = Márky.
2021. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!