Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony és Márki-Zay mindenk...

Karácsony és Márki-Zay mindenképp megegyeznek a visszalépésről?

Figyelt kérdés

Karácsony nyilván megnyerte a fővárosi körzetek nagyrészét, de a vidéki kis- és középvárosokban épp hogy Márki-Zay szerepelt jobban. Utóbbiak pedig lényegesen nagyobb szerepet kapnak a Fidesszel szemben, mert Budapesten úgyis az ellenzék nyer, akkora a kormányellenes tábor túlsúlya.

Többféle véleményt is olvastam, de szerintem is ha egyikük nem lép vissza, Dobrev Klára győz, ami nagy öngól lenne az ellenzéknek.

Szerintem amúgy Márki-Zay nagyon megfogja kérni az árát a visszalépésnek, de végül még

is bele fog menni.



2021. okt. 1. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay visszalép
Karácsony visszalép
egyik sem lép vissza
42 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan, hogy mindenképpen. Játék van és most egyezkednek. Majd a játékmester eldönti mi legyen és utána megegyeznek az árban a játékosokkal.
2021. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a helyzet. És nyilván nekik több adatuk van, mint nekünk.

Mindhárom forgatókönyv elképzelhető.


"szerintem is ha egyikük nem lép vissza, Dobrev Klára győz, ami nagy öngól lenne az ellenzéknek."


Erről nem vagyok meggyőződve. Jakab Péter + Fekete Győr kapott 18%-ot.

Az nem hiszem, hogy Dobrevhez kerülne.

Innentől meg nyitott a kérdés, ha több, mint 10% megy Karácsonyra, akkor 3-as versenyben is győzhet.

2021. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
19%
MZP már megmondta, hogy mi lesz, ugyanígy Karácsony is.
2021. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

#3 Mert az aztán kőbe van vésve...

Valamit be kellett mondani az elején, hogy a tárgyalási pozíciójukat felvegyék.

2021. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Majd Fletó eldönti...
2021. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha van eszük, Karácsony visszalép, MZP behúzza, a propagandagépezet pedig két hétig köpni-nyelni nem fog tudni. Aztán persze kitalálják, hogy MZP is Soros-Gyurcsány embere, meg migránssimogató is.
2021. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha Karácsony lépne vissza és Márki-Zay nyerné az előválasztást. KG megmaradhatna Budapest főpolgármesterének, Márki-Zay pedig létrehozhatná a szakértői kormányát, amit én abszolút támogatnék. Leginkább egyébként Dobrevnek kéne visszalépnie, sőt, el sem kellett volna indulnia.
2021. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
5%
7# látom "megvan" az egység az ellenzéki oldalon 🤣🤣🤣
2021. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#7

Teljesen egyetértek, Márki-Zayt én is támogatnám, Dobrev esetén inkább maradjon a Fidesz.

2021. okt. 1. 10:54
 10/33 anonim ***** válasza:
11%

#7 "Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha Karácsony lépne vissza és Márki-Zay nyerné az előválasztást. KG megmaradhatna Budapest főpolgármesterének, Márki-Zay pedig létrehozhatná a szakértői kormányát, amit én abszolút támogatnék. "

Aranyos hogy van aki olyan naiv hogy azt hiszi az előválasztás azért van hogy ti döntsetek a jelöltről és nem azért hogy megszerezzék az adataitokat, kampányoljanak, miközben réges-régen megegyeztek arról hogy mi fog történni.

2021. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!