Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én is kapnék jövőre pár...

Ha én is kapnék jövőre pár milliót, akkor a Fideszt támogatnám. Így, hogy nem kapok a Gyurcsányra szavazzak? 🤔

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A te dolgod mit csinálsz.
2021. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nekem a dk programja lenne a legszimpatikus bármennyi pénzt adna a fidesz akkor is a dk-ra szavaznék.👍
2021. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Lehey, hogy a Fidesztol nem kapsz ... a Gyurcsany viszont meg azt is elveszi amid most van! :)))
2021. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Klárira szavazz, egyedül ő tudja rendbe tenni ezt az országot.
2021. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván igazságtalan amit a kormány csinál de jövőre ezeket a döntéseket felül fogják vizsgálni ha nyer az összefogás.
2021. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár millióért bárkire leszavaznék.

Ha én is úgy megszedhetném magam, mint Mészáros és az a pénz tényleg az enyém lenne bárkire szavaznék. A családomnak meglenne mindene. A rászorulókon segítenék ahogy tudnék. Akár adományokkal, akár munkával. A menhelyekre is rengeteget tudnék adakozni. Fentebb tudnám emelni az ország színvonalát és meg se érezném.

Amiatt akarnék másra szavazni, hogy valami jobb legyen. Ha ez megoldható lenne máshogy is rajtam nem múlna és titokban is tartanám a dolgot. De még jó pár szavazatot is hoznék magammal biztos szavazók köréből.

2021. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Ohh, egy családtámogatás ellenes kérdés? Milyen eredeti! 😯


Örülj neki, hogy talán lesz egy generáció, akiktől lesz valamiféle nyugdíj.

2021. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Arcátlan banda a Fidesz.
2021. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Először is ne turkálj más zsebében mert gusztustalan.

A saját szempontodat nézd. Én sem kapok visszatérítést mert a gyerekek már felnőttek. Ha nem vesznek el többet nekem már az is megfelel. Gyurcsányék pedig el akarnak venni mert be akarják vezetni a többkulcsos szjat. A sávokról nem mernek beszélni.

2021. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Csótánytól sem fogsz milliókat kapni.
2021. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!