Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért szavaznak az...

Fideszesek miért szavaznak az előválasztáson?

Figyelt kérdés
Legtöbb nagy Fideszes akit ismerek elment szavazni.. miért? ők nem Orbánt szeretik?
2021. okt. 4. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Második fordulóban is Klárikának kell nyernie!🙂
2021. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes fideszes szavazhatott volna, de véleményem szerint kb.1% volt szavazni.
2021. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Van kb 2.5 millió ellenzéki szavazó és kb ugyan ennyi fideszes. Szavazott 600 ezer ember, ebből 200 ezer Gyurcsánynéra. A DK a legnagyobb ellenzéki párt, ehhez képest nem nyert akkora orbitális előnnyel. Kb a fidesz szavazók pár század százaléka szavazhatott. Ha elmennek, akkor DK győzelem született volna 50+ százalékkal, és nincs 2. forduló.


Viszont érdemes lesz összehasonlítani a 2. fordulóval, hogy lesz-e nagyobb részvétel és a DK mennyit tud szépíteni a számokon.

2021. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert ezt az utasítást kapták, és azt hogy melyikre.

A cél az előválasztás befolyásolása, felénk is a DK -t X -elték.

mert abba van a Gyurcsány, akire most épül az ellenzék elleni kampány,

a pénz osztogatós szavazat vásárlás mellet.

2021. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Én a Fideszre szoktam szavazni, de nem azért, mert olyan nagyon elégedett vagyok. Szóval nyitott lettem volna a változásra, amennyiben ez alatt nem Gyurcsányt és a bábjait értjük. Elmentem volna szavazni, hogy kimutassam, hogy alapvetően nyitott lennék, és hogy egyel több szavazat NE Gyurcsány körére essen. Aztán mi derült ki?

Hogy 2022-ben is a régi nóta jön: Orbán vagy Gyurcsány - és őszintén szólva egy tizedmásodpercbe sem telik a kettő közül választani.

Amúgy végül nem szavaztam, mert nagyon g*sztustalannak tartottam, hogy alá akarták íratni velem, hogy majd egy fél év múlva az Összefogás jelöltjére fogok szavazni (pedig ugye ezt úgysem ellenőrizhető), amikor azt sem lehetett tudni, ki lesz az (mármint helyi szinten sem, mert persze miniszterelnök-jelölti szinten nem voltak illúzióim, nem vagyok ennyire ostoba.) De helyi szinten sem az lesz a jelölt, akit mondjuk bármilyen szinten tudnék támogatni, bár lett volna olyan, akire esetleg hajlandó lettem volna szavazni. Így helyi szinten is marad majd a fideszes jelölt...

Összességében elmondható, hogy nagy csalódás volt nekem ez az "előválasztás", pedig tényleg nem voltak illúzióim, de az ellenzéknek a szememben még ahhoz képest is sikerült alulmúlnia magát.

2021. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bizony nem kell hozzá tizedmásodperc. A behuzalozott hamisság automatizmus, azon nem töpreng az ember. Ezért fel sem tűnhet neki, hogy Gyurcsány ugyanúgy próbálkozik, mint Orbán. Csak más terepen.

De itt nem ez a fő probléma. hanem az, hogy a sok megtévesztett tarja életben azt, amitől szenved ő és mindenki más. Ha ezek legalább megelégednének a kivárással, akkor hamar jólét lehetne itt.


A fideszesek egyébként parancsra teszik, at próbálják kitalálni, melyiket lehetne legyőzni, és elmennek arra szavazni. Nem tudják szegények, ez olyan, mint amikor valaki a tortát szereti, és mások azt hiszik, ráfázik ha nem csokisat, hanem málnásat tolnak az orra elé. Nem tudják, hogy ettől még mindkettő torta.

2021. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

#5: Az ellenzék nem "Gyurcsányt és a bábjai".

Sőt neki igen kevés szerepe van, még a pártját se ő irányítja.

Fidesz média jön folyton a gyurcsányozással, mert ellenzék, és ő irányítja... ha így lenne, akkor 1 nagy párt lenne az ellenzék és nem fél tucat kicsi.


Viszont az ellenzék se jobb mint a jelen kormány.

Az elmúlt 100 évben biztos nem volt értelmes politikánk.

Elleznékben mindenki nagyon meg mondja, mit kell tenni,

aztán mint Viktor is, mikor hatalomra került, pont ugyan azt csinálta.

A választás idehaza, nem más, mint eldönthetjük, melyik maffia vezér fosszon ki.

Az hogy ki van a kormány élén, csak azt befolyásolja, kinek a haveri köre fog gazdagodni.

2021. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A részvétel alapján még az ellenzéki szavazóknak is csak egy kis része (kemény mag) vett részt az előválasztáson. A fideszeseknek sztem nagyon minimális része ment el szavazni, ők nem veszik komolyan ezt az előválasztást.
2021. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd meg nekik rendeletben - és akkor nem fognak! :D
2021. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!