Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy MZP-re sem lehet...

Most, hogy MZP-re sem lehet szavazni, mert összeborult Karácsonnyal, mi lesz, kire tud szavazni az, aki normális emberre akar?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyikre se...
2021. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha MZP visszalép akkor Karácsonyra. Megbeszélték, hogy egyetértési joggal fognak kormányozni, azaz a másik beleegyezése nélkül nem dönthet a másik.
2021. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

A latorkormányhoz képest minden és mindenki jobb,ez a lényeg.

Karácsony nem nagy ász/ész,ezt még a legnagyobb fideszgyűlölők is belátják.De attól még simán megszavazzák akik a latorkormányt akarják eltakarítani innen, mint ahogy a többi ellenjelöltet is.

2021. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Bosszúból csakazértis a Fideszre fogok. Végre valakinek hittem, erre...
2021. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
#4 Biztosítja, hogy teljesüljön a programja szóval nem értem mi a baj. Már odáig mennek, hogy Karácsony nem is dönthet MZP beleegyezése nélkül.
2021. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Dobrev Klára a nyerő! A két magtalan férfi közösen se bír vele!
2021. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Orbán Viktor és a Fidesz az egyetlen választás.
2021. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen mindegy, a legerősebb ellenzéki párt által delegált miniszterelnök-helyettes Dobrev Klára lesz, a legerősebb ellenzéki párt frakcióvezetője Gyurcsány Ferenc. A másik két jelölt a 0%-os Párbeszéd jelöltje Karácsony Gergely és a partonkívüli Márky-Zay Péternek úgyis úgy kell táncolnia, ahogyan a DK fütyül, a fontos pozíciókban DK-sok lesznek. Hasonlóan Budapesthez, ahol ugyan győzött Karácsony, de a döntéseket Gy. Németh Erzsébet és Tüttő Kata hozza, Karácsony maximum arról dönthet, hol lesz kerékpársáv.
2021. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Ti hisztek annak, hogy adott esetben Karácsony betartja a szavát? Úgy rázza le MZP-t, ahogy nem szégyelli sztem. Most az az új verzió, hogy közösen indulnak úgy, hogy kérelmezik, hogy mindketten ott legyenek a szavazólapon, de egy helyen, vagyis egy szavazat rájuk mindkettőjükre megy, de ezt úgyse fogja engedni az Előválasztási Bizottság sztem.


Ha Karácsony lesz a szavazólapon akkor bosszúból nem kizárt, hogy én is a fideszre szavazok és sok ismerősöm is. Majd megtanulja a baloldal, hogy nem állít ki többet alkalmatlan jelölteket, és a DK is hátha eltakarodik a politikából, ha összefogva is csúfos vereség lesz, mert az rajtuk fog múlni.

2021. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
A lényeg: az ellenzéki előválasztás győztesére. Most azt döntsük, ki legyen az. Bárki az, jobb mint a Fidesz.
2021. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!