Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek közül melyik vagy és miért?

Ezek közül melyik vagy és miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Szélsőbalos
Balos
Centrista
Jobbos
Szélsőjobbos
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Semelyik. Szimplán az ország jobb sorsát akarom. Ehhez miért kell politikai hovatartozás?
2021. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Baloldali, mert a status quo konzerválása helyett törekszek a fennálló állapotok meghaladására, a körülmények javítására.
2021. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Jobbos vagyok. Nem vagyok szélsőséges, de alapvetően a jobboldali ideológiában hiszek, mert szerintem is munkaalapú társadalmat kell építeni, nem hiszek az alapjövedelemben, és abban, hogy a gazdagoknak kellene fizetni, csakmert gazdagok. Abban hiszek, hogy teljesítménnyel kell elérnindolgokat. Aki többet tesz, az többet is ér el, és ez így helyes. Ezen felül a család fontosságában is hiszek, illetve a nemzeti értékeket tiszteletben tartom, fontos a hagyományaink ápolása. Azt is hozzáteszem, hogy helyenként a fideszegteszi azt, amit jobboodali pártnak meg kell, sok esetben viszont egyáltalán nem tartom jónak, amit csinálnak mielőtt még megvádolnátok elfogultsággal. Sok minden már abszolút nem tarrozik egy normális jobboldali párt ideológiájába abból, amit tesznek.
2021. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Szélsőbaloldali, mert a Maoizmus, a Hippik, és az Anarchizmus tudja megdönteni a mostani reakciós és kapitalista világrendet.
2021. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
12%

Kezeld fenntartásokkal az eredményt, mert a szélsőjobbosok itt centrista-jobboldalinak tartják magukat. Segítek eligazodni:


Balközép: DK, LMP, MSZP, PM

Jobb: Fidesz, Jobbik, KDNP

Szélsőjobb: Fidesz, Mi Hazánk

2021. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
#3 vagyok, bocsi a sok elgépelésért, telóról írtam.
2021. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"Jobb: Fidesz, Jobbik, KDNP


Szélsőjobb: Fidesz, Mi Hazánk"


Hogy sorolhatod mindkettőbe a fideszt? Döntsd el melyik. Egyébként szerintem már a szélsőjobb határán áll, ahonnan egy lépésre van a mi hazánktól, de még épp a sima jobboldalon van.

2021. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Fú nem tudom, szélsőjobb, de muszlim kottával
2021. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%

ma 19:37


Vannak mérsékeltebb és szélsőségesebb jobboldali elemei a politikájuknak, ezért mindkettőbe belefér. Ez nem ellentmondásos, akkor lenne az, ha egy párt jobb és baloldalhoz is tartozna.

2021. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Jobboldalinak. Ők állnak ki amallett, hogy kevesebb adót kelljen fizetnem. Engem más nem nagyon érdekel, felőlem bármi lehetne, csak ne kelljen nekem pénzt adni, hogy abból más éljen jól.
2021. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!