Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Győr András bizalmi...

Fekete-Győr András bizalmi szavazást kért maga ellen a rossz miniszterelnök-jelölti eredménye miatt. Ti lecserélnétek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Igen. Nem tudott igazán szimpatikus lenni. Az előválasztáson résztvett Momentum szavazók alig 1/6-a szavazott a párt elnökére.
Nem, fiatal még és ebből a kampányból sokat tud tanulni. A képviselői előválasztáson sikeresek voltak:a Momentum kapta a DK után a legtöbb szavazatot.
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A Momentumnak vele nincs jövője. Egy komolytalan trendigyerek...
2021. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Momentumos polgármesterünk van, vele elégedett vagyok, Fekete-Győr viszont szerintem most nem jól kampányolt, lehet, hogy tanulna belőle később, de nem vagyok biztos benne, hogy meg tudná győzni azokat, akiknek nem szimpatikus.
2021. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Ritka nagy balfék és nulla a kommunikációs képessége.
2021. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A momentum egy nagyon jó párt.. András viszont nem jól csinálta most, sokkal jobban járt volna ha beáll inkább Karácsony mögé de erőltette.. Nekem szimpatikus de én is inkább Karácsonyra szavaztam mert látható volt hogy nincs most esélye.. Így is szavazat megosztás majdnem teljes Dobrev győzelemhez vezetett, ami még így sem biztos hogy elkerülhető, de akkor már legyen aminek lennie kell. :)
2021. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Jó helyen van ott ahol van.


Megtalálta azt a szemétdombot ahol kapirgálhat.


Meg egyébként ki lenne jobb vezető? Donáth? Cseh? vagy ki?

Egyik kutya másik eb

2021. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Majd elfújja a Momentumoit is a szél, mint az LMP-t
2021. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Le. Jakab Péterre.
2021. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
teljesen korrekt. fogalmam sincs lecserélném-e, és mivel nem vagyok a Momentum tagja, így nem is kell erről döntenem.
2021. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én a momentumosok helyében biztosan lecserélném. Bár nem vagyok momentumos, sok dologban egyetértek velük, néhányban nem, de az előválasztási eredményük a bizonyíték rá,hogy ez az ember nem tud kommunikálni a szavazókkal,sem meggyőzni őket. A partizános interjún olyan válaszokat adott, mint egy kisiskolás, és sajnos a többi megnyilvánulása sem érettebb ennél. Ha ő volt a legjobb választásuk miniszterelnök jelöltnek,akkor nem tudom milyen lehet a többi :D
2021. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Minden gerinces ember maga mondott volna le ... ez a majom most vallon veregetest var a partjatol? Ne aggodj Bandi - nem a gyozelem, a reszvetel a fontos!?!? :)))
2021. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!