Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Karácsonyra/Márkira...

Aki Karácsonyra/Márkira szavazott, megbánta?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Nem #MZP
Nem #Karácsony
Jakabra kellett volna szavaznom inkább
Fekete-Győrre kellett volna szavaznom inkább
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Meg, abszolút. #TeamDobrev
2021. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktorra szavaztam és nem bántam meg!
2021. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Igen, ez a két fantasztikus ember, akiknek a világon a legfontosabb a jogállamiság, a demokrácia, azt kérték, hogy a NEVÜK egymás MELLETT legyen a szavazólapon a második körben!!!

Ezt felfogta az, aki ezekre bírt szavazni????

Inkább Dobrev akkor!!

2021. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

#3. "Inkább Dobrev akkor!!"


Abszolút így van.

2021. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt felfogta az, aki ezekre bírt szavazni????"

Igen, nagyra tartottam az ötletet. :)

2021. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi DK troll :D mintha bárki is elhinné, hogy aki egyszer MZP-vel szimpatizált az majd pont Dobrevre szavaz.
2021. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6. Megnyugtatásul közlöm, hogy az első és a negyedik választ én írtam, és valóban trollkodás volt, szerintem is totál összeegyeztethetetlen MZP Dobrevvel. Hacsak nem akarom mondjuk megbüntetni az összefogást, amiért Karácsonyt akarják kihozni győztesnek és úgy mutatok fuckot, hogy Dobrevre szavazok, vagy esetleg az is lehet, hogy nem sima troll, hanem fidesztroll vagyok és ha nem nyerhet a Fidesszel szemben fideszesként legvállalhatóbb jelölt, azaz MZP, akkor azért voksolok a második fordulóban Dobrevre, hogy vele szemben a Fidesz nyerjen, mert ha nem lehet MZP, akkor inkább a Fidesz maradjon. Választási preferenciák.
2021. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!