Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP támogatók, szavaznátok...

MZP támogatók, szavaznátok Karácsonyra ha Márki-Zay mellette miniszterelnök-helyettesként megvalósíthatja saját programját?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem, Karácsony egy pojáca
2021. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Karácsony eddig nem nagyon hangoztatta a szakértő kormányt, most MZP visszalépésének elősegítésére már hirtelen egyetért vele. Ennek ellenére politikai alapon osztogat pozíciókat hogy ellenfele visszalépjen. Én ennek az embernek már semmit nem hiszek el, nem tud róla meggyőzni hogy kormányra kerülése esetén bármit is figyelembe venne MZP programjából és az sem biztos hogy a most ígért pozíciót MZP megkapná, hiszen nem áll mögötte nagy párt. Ha MZp nem miniszterelnökként kerül a parlamentbe, hanem "csak egy egyszerű" képviselőként, egyszerűen semmibe vehetik és Karácsonyból az eddigiek alapján mindent kinézek, csak azt nem hogy tartja a szavát.

Egy ilyen embert biztos nem juttatok hatalomhoz, akkor már inkább leszavazok Dobrevre, ő legalább kiáll az elvei mellett.

2021. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Értem a két ember taktikáját, de nekem pont az a bajom, hogy túltaktikázzák magukat, és ez inkább Orbánra jellemző. Emiatt kezdek elhatárolódni mindkettőjüktől, bomlasztják az összefogást, pedig egy-két hónappal ezelőtt még mennyire örültünk, mindannyian ezt akartuk, hogy együtt legyünk minden ellenzéki...
2021. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem ideális helyzet. Én azt remélem, hogy végül Karácsony lép vissza de ez is fényévekkel jobb mint, hogy megkockáztassuk Dobrevet.
2021. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Húú, de be vagytok sz@rva attól a miniszterelnök jelölttől ( Dobrev), akit TI szavaztatok meg!!!!

Hát milyen összefogás ez?? Megmondom, összefosás!!

2021. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
#6os ellenzéki vagyok és mélyen egyetértek veled. :( és igazad is van!!
2021. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6# én is ellenzéki vagyok, de kezdem sajnos ugyanezt érezni... nem lesz így semmi változás.
2021. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdekelnek az elvek meg a programok, ez most nem arról szól. Arról, hogy eltakarítsuk innen ezeket a patkányokat, aztán majd a többit rendezzük.

Dobrev pont az az ember, akinek hatalmas az elutasítottsága, óriási kockázat lenne őt berakni. Nem érdekel, hogy mit egyezkedenek Karácsonyék, aki marad, arra szavazok. MZP szavazó vagyok, de ha Karácsony, akkor Karácsony.

2021. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: nem kérdés hogy én is szavazok a végső befutóra, de annyit elvárok én is mindenkitől, hogy szavazzon Klárára, ha úgy adódik, hogy ő nyer. Értem, hogy vele a legnehezebb, de nincs kérdés. A Gyurcsány fóbiát is csak MZP tartja ébren.
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!