Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Titeket intellektu...

Fideszesek! Titeket intellektuálisan nem sért az a fokozhatatlan primitívség, ahogy a pártotok a világot láttatni akarja az emberekkel?

Figyelt kérdés

Vagy ahogy Bencsik mondta, ez az “elemi iskolai szintű sorosozás”.


Ha sért teged, akkor mivel lendülsz túl rajta?



2021. okt. 5. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Nem sért, mivel szerintem a párt helyesen láttatja a világot
Sért, magam is néha primitívnek és tulzottan leegyszerűsítőnek tartom, de lenyelem a “jó cél” érdekében
17 szavazat
1 2
 1/19 B.112-es ügynök ***** válasza:
65%
A vakhit nagy úr!
2021. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen néha zavar az tény, de az ellenzéktől sem várok jobbat az a baj.
2021. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Az ellenzék is primitív, úgyhogy tök mindegy

Itt már rég nincsenek úriemberek, sem finom hölgyek

Tankok, vadállatok

2021. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Hála istennek nem állok én egy párt oldalán sem. Semelyiket se támogatom. Szegény magyar házat romlásba taszítják folyamat. Mindenkinek tudnia kellene hogy mint a középkorba egy király ha nem a néppel volt az most az elnöknél kéne tudni. A király ellen összeesküvést szőttek és megölték. Most hasonlót lehetne elkövetni csendben. Nem tudva hogy hol csapni rá le.
2021. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Fidesz szavazo nem foglalkozik a politikaval, az a politikusok dolga. A Fidesz szavazo csak jol el es azert szavaz erre a partra, hogy a jo elete tovabbra is megmaradjon. Nincs ebben tobb! :)


Ellenzeknel fontos, hogy akkor is oda szavazzon ha a kevenc partjanak nincs is ott kepviselete :)))

2021. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
#5. Én is így látom. És őszintén szólva egyelőre nem sikerült meggyőznie az ellenzéknek, hogy ha őket választanám, akkor a progresszív SZJA-val és a családi kedvezmények nélkül milyen jó lenne nekem, most bezzeg milyen rossz. A szavazók többségénél ez szerintem is ennyi, pont leszarom én is a kormánymédiát, meg a (valóságtól) "független" ellenzéki médiát is.
2021. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Minden párt ilyen. A németeknél, svédeknél ugyanez megy, csak ott a migránsok meg Soros helyett a kelet-európaiak meg a kínaiak az ellenség. Oroszországban Amerika az ellenség, Amerikában meg Oroszország.


Minden országban ez a sláger, hogy van egy félelmetes ellenfél, és a kormány rettegteti az embereket tőle.

2021. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj kedves kérdező, hogy amit te irt számon kérsz, az azért felesleges, mert plnén is , mint Fidesz szavazó, valóban 80-90 százalékban hasonlóan, ugyanúgy látom a világot, ahogy a Fidesz.

Másrészt mi ezzel az erővel ugyanúgy megkérdezhetnénk tőletek.

Kár ezen rugózni! Majd mi eldöntjük, hogy mi jó nekünk, mi mit látunk helyesnek, ahogy pontosan tubus ezt teszitek teljes joggal.

Aztán valamelyik " erő' felülkerekedik a másikon, nyer a Fidesz, vagy éppen az ellenzék...

Egy dolog a fontos, amit mindkét oldalon még kell érteni, ez politika, érdekek harca, DE mi sem gyűlolhetünk Titeket, ha másképp látjátok a dolgokat, és Ti sem gyűlölhettek Minket....

2021. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
De igen, zavar. Főleg az ellenzék az oka, hogy még ennek ellenére is a Fideszre szavazok.
2021. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg kell különböztetni a 'fideszeseket' a 'fideszre szavazóktól', az utóbbiak között valszeg sokan nem rajonganak azért a sok szarságért, amit a fidesz hirdet ,de ettől függetlenül rájuk szavaznak, mert gazdasági szempontból így jönnek ki a legjobban.
2021. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!