Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk az oltásellenesekb...

A Mi Hazánk az oltásellenesekből akar szavazóbázist?

Figyelt kérdés

Döbbenetes, ahogy a videóikban az oltások ellen uszítják az embereket. Ajvékolnak hogy ne legyen kötelező a COVID elleni oltás. Nyílván remélve, hogy sok szavazójuk lehet ettől 2022-ben.


Ám én úgy gondolom, hogy elsősorban ők a COVID miatt kiábrándult fideszesekből kaphatnak. Mert aki változást akar az az ellenzéki közös listára szavaz.


2021. okt. 5. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, a független oltáselleneseket egyik másik párt sem szólítja meg, kihasználják a lehetőséget.
2021. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon úgy tűnik. Kár értük, én fontolgattam, hogy inkább rájuk szavazok, mint a Fideszre, de így nem.
2021. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha megnézed Toroczkai youtube csatornáját, nagyobb és igényesebb szellemi értéket képvisel 1 videója, mint az ellenzéki palimadrak 10 éves politikai ténykedése. Én emiatt szavazok rájuk, meg a franc kíváncsi a viharvert szétkopott "ellenzékiekre"
2021. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Itt ahol élek külföldön több párt is beállt az oltásellenes emberek mellé, mert kb 50-50 százalékban osztják meg a társadalmat.

Hatalmas szavazótábor.

Ott nem figurázzák ki őket, mint a magyaroknál a Mi hazánkat.

2021. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ott nem figurázzák ki őket, mint a magyaroknál a Mi hazánkat."


Hát ebben nagyon tévedsz, aki értelmes az kifigurázza az oltásellenes, 5G és laposföldhívő hülyéket.

2021. okt. 5. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Az oltásellenesekből is, meg úgy általában a gondolkodásra képes emberekből.
2021. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem korrekt így, hogy az oltásellenesekből akarnak szavazóbázist. Sőt, nem is uszít oltás ellen, azonban - ellenben a kormánnyal, aki azt akarja lenyomni a torkunkon, hogy boldog-boldogtalan oltakozzon, még kísérleti státuszban lévő vakcinákkal, addig a MH rávilágít arra, hogy nem feltétlenül szükséges mindenkinek, fejetlenül beoltatnia magát, megfelelő infok hiányában. Szerintem ez korrektebb, hogy megosztanak a néppel kétes híreket is az oltásról, amit más nem tesz meg. Illetve vállalják, hogy köztük is van ugye oltott, és oltatlan is.
2021. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is ennek hatására néztem bele jobban, hogy mi képviselnek, és mivel több dologban is egyetértek velük (persze nem mindenben) ezért rájuk fogok szavazni. Szerintem teljesen természetes hogy olyan pártra szavazol akinek egyetértesz a programjával.
2021. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek többségét nem érdekli a pártok programja, vagy hogy egyáltalán van-e nekik programjuk. A média mondja meg nekik, hogy kire szavazzanak, és ők vakon engedelmeskednek.
2021. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!