Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel magyarázod azt, hogy...

Mivel magyarázod azt, hogy sok magyar szerint csökken az életszínvonal mégis 10 év alatt 155 ezer prémium német autóról sikerült felmenni 385 ezerre?

Figyelt kérdés

Audi, BMW, Mercedes márkákról van szó.


De csak úgy általánosságban nézve is 2010-ben 2 984 063 autó volt forgalomban (a csúcs 2008-ban 3 055 427 volt), 2020-ra meg már 3 920 799, szóval a csúcshoz képest is 865 ezerrel(+28%) több autó van.


[link]



2021. okt. 5. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Azt is tegyük hozzá, hogy ezeknek a német prémiumoknak az átlagéletkora mennyi is? Mert amikor nagyüzemileg hordták be az E46-okat évi 3000 db felett, akkor azokat már több mint 10 éve nem gyártották :D
2021. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Igazából, az autókereskedelem fejlődött, növekedett az eredetileg nem itthon forgalomba helyezett autók száma.
2021. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem autóban mérendő a jólét hanem ájfonba😂
2021. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Azt én is észrevettem, hogy új autóra valahogy szinte mindenkinek van pénze, elég csak szétnézni akár az utcákon is.
2021. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a használt autókat is csak úgy kapkodják a népek, mint a cukrot.
2021. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

A lóf@szt élnek rosszabbul a magyarok!

Én is ezen röhögök mindig, hogy az embereknek sír a szájuk, hogy mennyire nincs pénzük, még nem tudnak félretenni, de az autóra azért telik...

Az se semmi, hogy 18 éves kis sz@rosok is már saját autóval járnak!

Az utcában is nekem, egy idős néninek, meg a szomszéd idős házaspárnak nincs autója a 26 családból! Mindenkinek van! Ráadásul nem is olcsó autókról beszélünk, hanem néhány éves autókról!

Volt nekem is autóm, mikor friss jogsis voltam! Tudom, mennyi költséggel jár egy autó! Azért is adtam el, mert nem láttam értelmét egy vagyont rákölteni állandóan...

A melóhelyemen is állandóan sipárognak a kollégáim, hogy emelkedik a benzin ára, meg hogy 120 ezres hiba van az autójában...

Mégis, amikor megkérdezem őket, hogy miért nem használjátok a tömegközlekedést, mindig az a válasz, hogy: "Én ugyan nem fogok buszozni! Még csak az kéne!"...

Úgyhogy nem kell mindent elhinni, ami a liberális média károg folyton!

2021. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Milyen prémium autókról beszélsz?ezek életkora folyamatosan növekszik itthon,valami 14 év az átlag.. Ebből már sejtheted hogy mennyi 20-30 éves fut belőlük itthon.
2021. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szervizelése a tizenéves BMW-nek,Audinak is prémium áron megy :D
2021. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Ksh mit mond ezen autók életkoráról?


A fele olyan amit nyugatról használtan hoznak be mert ott már szinte forgalomba nem lehetnek.


Ebből mennyi a céges autó? Nem magánszemély veszi.


Itt is van egy raklapnyi gyár, 2 évente autóflottát újít, nem trabantokat hanem a legfrissebb modelleket. Igaz nem is magyar cégek.

2021. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Na ez igaz.de ez már legyen azok gondja akik megveszik.mondjuk akkor sem kell értük 20 millákat kidobni mint az újakért.
2021. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!