Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell még belépőt is...

Miért kell még belépőt is fizetni a vadászati kiállításra?

Figyelt kérdés
Tehát mi kifizetjük a befizetett adónkból a kiállítás költségeit, aztán hogy megnézhessük, fizessünk pluszba belépőt is? Lófäsznak is van vége!
2021. okt. 5. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
talán azért hogy valami megtérüljön? Egyébként voltam én rajta, a vendégek 80%-a nem magyar
2021. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A BKK járatain is fizetsz a jegyedért, az autópályán is fizetsz a használatért és a múzeumokban is van belépőjegy, pedig mind az adóból van fenntartva.

Téged amúgy sem érdekel az a kiállítás. Akit meg érdekel és odamegy megnézni az fizessen is érte. Ennyivel kevesebbe kerül neked aki nem mész oda.

2021. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert ebből térül meg a kiállításba fektetett pénz.
2021. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Az ebből nem fog megtérülni, de csökkenti kicsit a ráfordítást.

a megtérülés az másodlagos helyeken történik. beérkező turisták, étterem és szállodaforgalm, egyéb turisztikai programok, munkahelyek, és mindezekből adó és járulékbevételek.

2021. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

És a vadászati kiállítás után tervezi a 4-ik vírus hullámot a kormány. És a sok hülye még el is hiszi!

Csak nehogy megint este 8 után kijárási tilalom legyen.

2021. okt. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mészáros az esküvőjére sem hívott meg,pedig azt is mi fizettük.Ezen a semjénes hülyeségre már nem is vagyok kíváncsi.
2021. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Színházba, moziba, állatkertbe, meccsre, koncertre kell??

Na pontosan ezért kell ide is!!

Amúgy megnéztük, csodálatos...

2021. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

#1 "Egyébként voltam én rajta, a vendégek 80%-a nem magyar"


Ezzel azt akarod mondani, hogy olyan kevesen voltak, hogy az a pár külföldi kiállító is 80%-nak tűnt? :D Mert eleve csak kb. 5%-nyi külföldi látogatóval számoltak a beharangozott 1 milliós látogatószámból.

2021. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naiv elképzelés részedről azt hinni, hogy a "kiállítás" a jótékonykodásról szól. Közpénzeket lehetett belőle kiszervezni legálisan, akkor ne hidd, hogy nem hozzák ki belőle a szervezők a maximumot!
2021. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 éppen ellenkezőleg rohadt sokan voltunk, nagy többség németül beszélt meg sokan szlovákiából és csehországból
2021. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!