Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4. hullám elkezdődött, a...

A 4. hullám elkezdődött, a kormány részéről,mikor lesz ennek megfelelő intézkedés?

Figyelt kérdés

A fertőzöttek száma egy hét alatt 25%-kal, a halálos áldozatoké 50%-nak nőtt.

A fertőzöttek és az elhunytak számának növekedése egyaránt azt jelzi, hogy a koronavírus 4. hulláma erősödik Magyarországon, összhangban a szennyvízadatok által jelzett pályával. Egyre több beteget ápolnak kórházban, és nő a súlyos állapotban, vagyis a lélegeztetőgépen lévők száma is.


2021. okt. 6. 10:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%
Ezért kellett volna oltatni mindenkinek. Nem kell már semmilyen intézkedés. Aki nem oltott, az magára vessen.
2021. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Mielőtt a Fideszesek megkérdezik: A hétvégén összesen 1492 koronavírusos beteget azonosítottak, ami napi átlagban 497 főnek felel meg. Ez több mint 25%-os növekedést jelent az előző hétvégéhez képest. Az új esetek 7 napos mozgóátlaga pedig 500 fő fölé került.
2021. okt. 6. 10:14
 3/36 A kérdező kommentje:
X1-es. Te kib.szott okos vagy! Honnan tudod, hogy ezek közül mennyi az oltott és mennyi a nem oltott? A kormány erről nem közöl adatokat! Szeretem a hozzád hasonló okos tojásokat!
2021. okt. 6. 10:16
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Ha a tavaly őszi hozzáállásból indulunk ki és abból, hogy közelednek a választások, akkor novemberig ne számítsunk semmire. Szerintem azt remélik, hogy magától megfordul a trend, addig meg próbálnak nem tudomást venni arról, hogy a hirdetések ellenére az oltakozási kedv május óta gyakorlatilag nulla. Így rövid távon csak korlátozások jöhetnek szóba, ha mégis tovább nő a negyedik hullám. Az pedig fájni fog nekik jövő tavasszal.
2021. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 5,5 millio beoltottnal mar megmondtak erthetoen es magyarul - innentol mindenkinek a sajat felelosege, hogy beoltatja-e magat. Vakcina van, a tobbi mindenkinek a maganugye!
2021. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%
Tessék oltakozni, ott van millió szám a mindenféle vakcina....
2021. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%

Akkor mondanám kérdező, hogy én 2 oltás után lettem kovidos, nem kerültem kórházba, nem haldokoltam, enyhe tünetekkel itthon gyógyultam meg. Ennyit arról, hogy semmit nem ér az oltás.


Egyébként pedig milyen intézkedésekre gondolsz? Hogy X időben, csak a nyuggerek mehetnek a boltba? Meg erőltessük rá mindenkire azt a hülye maszkot, még a nyílt levegőn is? Esetleg az esti kijárási tilalomra? Ez mind látszat hülyeség, semmi értelme nem volt. Isten ments, hogy bármiféle korlátozó baromság visszajöjjön! Oltás és immunerősítés, ez a két dolog használ. Aki nem oltat, de még C vitamint se szed, nem biztos hogy a szomszédja a hülye.

2021. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ennyi hozzáértő ember van Magyarországon! Ezek szerint itt már nem lesz baj. A virológusok pedig mind hülyék, mert ők hiányolják az intézkedéseket! Maszk használat és a többi. Karácsonykor ne legyen annyi halott mint amit jósolnak, mert az sokaknak igen rossz lesz!
2021. okt. 6. 10:36
 9/36 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te használj maszkot, kérdező, ha szeretnél. Semmi nem tiltja, hogy maszkba menj boltba, vagy bárhova. Sőt maszkban is aludhatsz, azt se tiltja semmi.
2021. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Semmi nincs megtiltva, ami eddig kötelező volt. Hordj maszkot, maradj otthon, de ha akarsz, még oltathatsz is.
2021. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!