Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zaj most büszke magára?...

Márki Zaj most büszke magára? Bepalizta Gergőt azzal, hogy azt hazudta visszalép. Majd kínos helyzetbe hozta kamu MMM-es közvélemény kutatásra alapozva és nem lép mégse vissza. Most Orbán szekerét tolja, hogy Dobrevet segíti győzelemhez?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 22:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy azt hidjük, hogy "MZZ" több szavazatot kapna, mint Dobrev.
2021. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Hihihi, mondtam én, hogy Klárika győz, ő lesz a hős! 🤪😍
2021. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Pont azt mondom, hogy nem áll be Gergő mögé visszalépve így a két szavazótábor megoszlik Gergő és kamuPeti között.

Már hallom Kordát ahogy mondja. Klárikám hát megadja. ÉS simán behúzza Dobrev.

2021. okt. 6. 22:24
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek. Amikor meglett az első forduló végleges eredménye, azonnal kavarni kezdett. Karácsonyra fogok szavazni, mert neki vannak a legjobb kezdeményezései, és a neoliberális kormányzással szemben - ami nem csak a fidesz bűne - ezek tudnak alternatívát teremteni. De itt egy picit naiv volt. Ezekben a napokban is folyamatosan az elképzeléseit kellett volna tolni, hiszen mindössze 7%-kal volt lemaradva Dobrev Klárától. Ezzel a taktikázással sok idő elment, és a baloldaliak szemében Dobrev még szimpatikusabbnak is tűnhet emiatt. Pedig a félszeg mosoly mögött elég elitista egy nő. Az EU-s pártcsaládjának az ötletbankjában egy javaslata nincs. Mindegy, nem Dobrev szapulása a lényeg. Ez a taktikázás semmire nem volt jó, csak az idő ment vele.
2021. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én maradok Gergőnél, de ha nem ő akkor Dobrev. MZP csak a szavazatokat fogja elmenni.


Ugye tudjuk már rá is igaz, hogy ne azt figyeljük amit mond.

2021. okt. 6. 22:33
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

"így a két szavazótábor megoszlik"

Jah, két baloldali jelölt között nem, de egy bal és jobboldali között megoszlanak a szavazatok... Karácsony érdeke lett volna egy visszalépés MZP részéről, mert 2 baloldali jelölt maradt volna. Így MZP könnyen bezsebeli a jobbikos és a bizonytalan szavazókat, míg Karácsony továbbra is csak Budapestre építhet, hiszen az első fordulóban is itt teljesített csak jobban, mint Dobrev. Tehát MZP-nek jó oka van azt hinni, hogy legyőzheti a másik két baloldali jelöltet, de Karácsonyt biztos meg fogja előzni.

2021. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

MZP nem fog itt győzni. Én már azon se lepődnék meg, ha a fidesz trollok őt támogatták volna,hogy borítsa a bilit. Sikerült is borítania. Rendkívül csalódott vagyok Karácsony támogatóként.


Viszont MZP számomra nem ellenzéki, hanem egy mini orbán.

2021. okt. 6. 22:36
 8/30 anonim ***** válasza:
MZP előválasztási győzelmének egy hozadéka lenne, az Igen Szolidaritás bejutna a parlamentbe. :D Mert hogy MZP fémjelezte listára a balosok igen nagy része nem fog szavazni, az biztos.
2021. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Na az kellene még Szanyi kapitány. :D
2021. okt. 6. 22:43
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

"Viszont MZP számomra nem ellenzéki, hanem egy mini orbán."

miről beszélünk? ki állt úgy az egészhez, hogy "gyere tárgyaljunk arról, melyikünk lép vissza, de én biztos nem fogok"? ki állít hazugságot a másikról, hogy MZP hónapok óta visszalépne a javára? (miközben pontosan azt mondta szeptemberben is, hogy ha harmadik lesz Karigeri mögött, akkor mindenképp megpróbálja meggyőzni egy visszalépésről)

2021. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!