Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na, Márki szavazók, ünnepeltek...

Na, Márki szavazók, ünnepeltek, hogy mégis indul ő is?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Én most nem tudom mi van, mert eddig mindenki azért problémázott, hogy jajj nehogy visszalépjen már az MZP, most meg mindenhol azt látni, hogy az emberek ki vannak akadva, hogy mégse lépett vissza.

Én rá fogok szavazni a második fordulóban, mert mindenek ellenére őt találom a legalkalmasabbnak a 3 jelölt közül, de sajnos a számok törvénye szerint, illetve várhatóan Dobrev fog nyerni, úgyhogy jövőre valószínűleg az MKKP-re szavazok... (:

2021. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Örülök, igen.
2021. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ünnepelni azért nem, de nyilván örülök neki és rá szavazok ahogy az 1. fordulóban is tettem.
2021. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Én majdnem Márki-szavazó lettem, amíg rá nem jöttem, hogy ugyanolyan mint Orbán - stílusban, megnyilvánulásokban, gondolkodásban, de még hanglejtésben is. Ez engem megijeszt, úgyhogy mégse rá szavaztam, nem is fogok.
2021. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

szerintem várható volt ez.

eleve karácsony ennyi lóvé beölése után, mint az óriásplakátok, jutub, fb, nem jelentheti be, hogy ennyi.

viszont márki mögött meg ott van minden fidesz gyűlölő, dk ból nem kérő ellenzéki.

2021. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Neki is sikerült segget csinálni a szájából. Csalódás. A 2. fordulóra valószínűleg nem megyek el.
2021. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bozaszto nagy strategiai hibat vetett most, de azt se tartom kizartnak, hogy a legutolso pillanatban vissza lep.
2021. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!