Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült, hogy senki se lép...

Kiderült, hogy senki se lép vissza. Így kire szavaznál a második fordulóban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay Péter
Karácsony Gergely
Dobrev Klára
61 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Márki-Zay hazudott. Azt mondta, hogy Karácsony nem lép vissza, ő visszalép. Mondjuk nem lepődök meg rajta, ő maga mondta, hogy olyan kormányzást akar, mint egy korrupció nélküli fidesz. Még a progresszív adórendszert sem vezetné be.
2021. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Karácsony Gergelynek kellene visszalépni.
2021. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Márki-Zay Péter, egyedül neki van esélye legyőzni a Fideszt, mivel ő képes a fidesztől is elvenni szavazatokat meg a bizonytalanokat is meg tudja szólítani.

Karácsonnyal ugyanúgy bukik az ellenzék, mint 4 évvel ezelőtt, Dobrevvel úgyszintén. Ezekből a lejárt szavatosságú balos jelöltekből már elege van az embereknek.

2021. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Dobrevre egyértelműen.

Márki-Zay diktátorjellegű, mint Orbán (hacsak nem egyenesen az embere), ha véletlenül megválasztanák, hatalmasat esne pofára az ország, de ez valahogy nem sokaknak tűnik fel.

2021. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
3 A baloldaliak nem fognak Márki-Zay-ra szavazni. Akinek elege van a fideszből, az nem egy ugyanolyat akar, mint a fidesz.
2021. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
5-ös, hát ez az.
2021. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
#1 Nem azt mondta, hogy azért lépne vissza mert az akkori adatok alapján Karacsony mögött esélyesebbek Dobrev ellen? Az új kutatások szerint már nem ez a helyzet szóval szerintem teljesen érhető a döntés.
2021. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

7 Mérésektől függetlenül állította ezt. Nem mintha elhitte volna tőle bárki. Csak kavarta a szart, rögtök azután, hogy az első forduló után eredményt hirdettek. Az biztos, hogy ha ő nyerne, nagyon sok baloldali nem fog a vele fémjelzett listára szavazni.


[link]

2021. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Na ez is segget csinált a szájából. Pedig azt hittem végre lesz egy hiteles politikus. Nálam leírta magát.
2021. okt. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Ez a két hataloméhes bakkecske jól elvágta maga alatt az ágakat...

Én Karácsonyt totál alkalmatlannak tartottam eddig is, MZP-t gond nélkül el tudtam volna fogadni - most megy mindkettő a levesbe...

2021. okt. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!