Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter hazaáruló...

Márki-Zay Péter hazaáruló amiért nem lép vissza? Miért lábatlankodik, amikor esélytelen?

Figyelt kérdés

Nem értem minek kell bohóckodnia még amikor esélytelen de szavazatokat szív el Karácsonytól. Így az Orbán rezsim kezére játszik, és valószínűleg miatta lesz örökre diktatúra Magyarországon, mert ha a Fidesz nyer, 2026-ban már nem lesz választás az biztos.

Örök pokoljárásra kényszeríti a Magyarországon rekedt magyarokat. Én könnyen leléphetek és le is fogok mert rám vadásznak a külföldi cégek, jobbnál jobb ajánlatokkal, és folyékonyan beszélek angolul és németül, nem csak papírom van róla értitek. Én ti miattatok aggódom, meg az itthon maradó rokonaim miatt. Hogy diktatúrában fogják leélni az életüket, mint egy utolsó afrikai.

És ezért most jelenleg Márki-Zay Péter hataloméhsége lesz a felelős.



2021. okt. 7. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Mielőtt még az ország legalattomosabb hazudozója Orbán Viktor kihívójává lép elő, hadd érdeklődjek: lemondta már az atlétikai világbajnokságot, ahogy megígérte? Ér még bármit is a szava?
2021. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha ő nyerne, egy baloldali se szavazzon rá. Ennyi. Akkor inkább az Igen Szolidaritás.


Pedzegethetnénk, hogy Márki-Zay azt mondta, visszalép, ha Karácsony nem lép vissza, de minek. Akkor sem vettük komolyan.

2021. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

"Nem értem minek kell bohóckodnia"

mondjuk mert indult a miniszterelnök-jelöltségért?

"amikor esélytelen"

már miért lenne esélytelen?

"és valószínűleg miatta lesz örökre diktatúra Magyarországon"

innentől jön a szöveg azon része, amiben mintha egy kis túlzást éreznék

2021. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
#2 aki az Orbán-rezsim ellen van, az jövő tavasszal az ellenzéki jelöltre szavaz, legyen az Dobrev, Karácsony, MZP, vagy a szomszéd kisfiú hörcsöge
2021. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha Hitler indulna a baloldalon, akkor is rá kell szavaznia annak, aki Orbán ellen akar győzni. Ez van, srácok! Ha összefogtok, akkor mindenkivel össze kell fogni. 2018-ban a Jobbik még szétverte a baloldalt a szélsőjobb nevében. Ma meg...
2021. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Karácsony Gergely hazaáruló amiért nem lép vissza? Miért lábatlankodik, amikor esélytelen?


Nem értem minek kell bohóckodnia még amikor esélytelen de szavazatokat szív el Márki-Zaytól. Így az Orbán rezsim kezére játszik, és valószínűleg miatta lesz örökre diktatúra Magyarországon, mert ha a Fidesz nyer, 2026-ban már nem lesz választás az biztos.


Örök pokoljárásra kényszeríti a Magyarországon rekedt magyarokat. Én könnyen leléphetek és le is fogok mert rám vadásznak a külföldi cégek, jobbnál jobb ajánlatokkal, és folyékonyan beszélek angolul és németül, nem csak papírom van róla értitek. Én ti miattatok aggódom, meg az itthon maradó rokonaim miatt. Hogy diktatúrában fogják leélni az életüket, mint egy utolsó afrikai.


És ezért most jelenleg Karácsony hataloméhsége lesz a felelős.

2021. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
4 Ha az irány valóban ellenzéki lesz, és nem csak egy "korrupció nélküli fidesz".
2021. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
#7 a (korábban sem épp csekély) korrupció elmúlt bő tíz évben tapasztalt, minden képzeletet felülmúló felduzzadását eltekintve már ez is hatalmas szó lenne. és egy élhetőbb ország felé vezető út kezdete
2021. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ám koránt sem elég.
2021. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt valoban eltontottak, de igazabol most van az a helyzet h mindenki arra szavaz amire akar, ha Dobrev nyer akkor az a szomoru hirem h a legtobb aktiv ellenzeki Dobrevet akarja, meg ha vilagos is h ez a legtosszabb forgato oonyv.


Ha Karacsony parti vagy szavazz ra ha ot akarjak legtobben megnyeri a valasztast.


MZP valoban vissza lephetett volna de erre senki se kenyszeritheti, ez egy bolcs lepes lett volna de elszamolja magat illetve Karacsonnyal targyalni alapbol hiba volt.

2021. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!