Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a kimenete...

Szerintetek mi lesz a kimenetele a második előválasztásnak?

Figyelt kérdés
Végül úgy néz ki megint hárman indulnak. Szerintetek ezt is Dobrev Klára nyeri? Szerintetek is elképzelhető, hogy hogy sok fideszes is szavazott hogy megtrollkodja Karácsonyt, aki valószínűleg le tudná győzni Orbánt?

2021. okt. 7. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mivel marad a két okostojás, így Dobrev fog nyerni.
2021. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, több forrásból is tudom, hogy egy csomó Fideszes szavazott Dobrevre, sajnos.
2021. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
#2. És a mostani viták után lehetséges, hogy még több fog, de csak óvatosan Fideszesek mert ugyan vitázunk most, de áprilisban befogunk állni Dobrev mögé, és ha nyerünk ti is választottátok magatoknak.. :)
2021. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Dobrev nyer, akkor esélytelen leváltani a Fideszt. Messze több Fidesz szavazó van. Lehet, hogy nem kétharmaddal fognak ismét nyerni, de ők nyerik meg. Még mindig van esély arra, hogy Karácsony vagy Márki-Zay vezessen, de így hogy külön indulok, alig látok rá esélyt.
2021. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez 6 párt koalicja, mindenki rajta lesz a listán, Gyurcsány is, tök mindegy ki nyer. és bárki is lesz a miniszterelnök, egyedül semmiről nem fog tudni dönteni, mindig egyeztetni kell a többiekkel és konszenzusra kell jutniuk. tehát nem lesz diktátor, aki egyedül dönt mindenről, mint Orbán.
2021. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy ki lesz a jelölt csak ne Orbán legyen jövőre is
2021. okt. 7. 11:15
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
#4. Ha elég sokan szavazunk, nem biztos Dobrev nyer.
2021. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
#4 18-ban sem nyertek volna, ha van összefogás, és nem mennek el a szavazatok az kutyákra, lmp-re. nem egy helyen volt nagyon szoros eredmény, ahol csak pár ezer szavazaton múlott.
2021. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Márki-Zay-nak is lehet esélye, mert politikailag gazdaságilag Karácsony és Dobrev lényegében nem különbözik, mindkettő szociáldemokrata, balos jelölt. Míg Márki-Zay egy egész más típusú szavazóbázist is meg tud szólítani, ami ettől eltér. Amíg Karácsony és Dobrev lényegében ugyanazokért a szavazókért versengenek, addig Márki-Zay lehet a nevető harmadik, egy egészen más szavazótáborral.
2021. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt megint elk*rták.
2021. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!