Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen ballib szempont...

Tulajdonképpen ballib szempontból nézve Dobrev Klára az igazi jelölt?

Figyelt kérdés

Vegyük sorra a jelölteket:


Jakab Péter - Az NSDAP (korábbi jobbik) tagja volt, tehát egy nácigyanús elem. Hiába kompenzálja vad Gyurcsány éljenzéssel, de attól még senki nem szavazna erre a párta a fasiszta múltja miatt.


Fekete-Győr András - Hasonlít Orbánra fiatalabb korára. Nagyon orbángyűlölőnek kell lenni, hogy mégis inkább rá szavazzon valaki.


Karácsony Gergely - Nem eléggé vadul üvöltöző, pedig Orbánt ellen keményen tűzzel-vassal fel kell lépni, a vérét kell követelni! Egy ilyen kis félszeg szemüveges kockás inges stréberke nem lesz elég határozott kiállású amikor majd fel kell venni a kardot és le kell rúgni a Főgonosz Orbánt a trónjáról. Egyszóval nem egy erőt sugárzó tesztoszteron titán, márpedig Orbán ellen csak ilyen kell.

Arról ne is beszéljünk, hogy parasztok (=vidékiek) gyereke. A parasztok márpedig mindig is fogékonyak voltak a fasizmusra (fideszre)


Márki-Zay Péter - Vidéki, tehát még mindig gyanús elem, egy vidéki ugyanis bármikor lehet a fidesz beépített titkosügynöke. Plusz kicsit ő is hasonlít Orbánra. De nem tűnik eléggé szivárványosnak, ez pedig kriptofasizmust is rejtegethet.


Dobrev Klára - AZ IDEÁLIS JELÖLT

Először is zsidó. Tehát már eleve nem egy mucsai bunkó elmaradott kelet-európai népségből származik. Plusz a szülei is hithű szovjetpárti kommunisták voltak.

Ő viszont független mindenhez (is) értő szakértő értelmiségi, európaias felvilágosult gondolkodásmóddal.

Plusz támogatta az SZDSZ és a többi liberális értelmiséget mindig is (blm, szivárvány, lmbtq stb)

Ráadásul mindenkit még a választás megnyerésének napján azonnal elszámoltatna! Orbánt már másnap lefejezné a többi nersevikkel együtt! Ez kell nekünk! Aki Orbán vérét követeli!

Egyszóval mindent tartalmaz, amit egy ballib csak óhajt:

- Komcsi múlt

- "Felvilágosult értelmiségi"

- Nyugat-barát LMBT-barát liberális

- Zsidó

- Orbánék vérének vad követelése



2021. okt. 7. 01:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, ő a legideálisabb jelölt ballib szemszögből (pont ezért nem szavazok rá)
Igen, ő a legideálisabb jelölt, rá fogok szavazni (ballib vagyok)
Nem, a ballibeknek a félszeg kis Karácsony kell (akit a szél is elfújna)
Nem, a ballibeknek MZP kell, noha gyanúsnak tűnik (elvégre lehet Orbán embere titokban)
Nem érdekel, bárkire szavazok aki nem Orbán
Egyéb (leírom)
34 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez nem provokáció. Csak ballib perspektívából egy független szakértői objektív elemzést végeztem.
2021. okt. 7. 01:47
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy "ballib". A jobboldal ragaszkodik a liberális szabad-piaci dogmákhoz. A jobboldal liberális, szabadpiac-párti, a baloldal szociális, szabályozáspárti.
2021. okt. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

"független szakértői objektív elemzést végeztem."


LOL

2021. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Hajrá Klára 🎈🎊🌷
2021. okt. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Na ilyen egy igazi troll kérdés :3 Amúgy dobrev nem zsidó csak bolgár.
2021. okt. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

" Csak ballib perspektívából egy független szakértői objektív elemzést végeztem."

Kár volt!

Meg az idő is kár volt: 1, amíg megírtad 2, amíg elolvastuk 3, amíg ezt megírom!

Úgyhogy sz@rt sem ér az egész...

2021. okt. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Valami ilyen.
2021. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Én classic liberálisnak tartom magam, de vagy én élek tévhitben saját magammal kapcsolatban, vagy a magyar jobboldal az ellenzékkel kapcsolatban, mert, nincs ma Magyarországon baloldali párt.

Van a Fidesz és van Orbán Viktor ellenzéke, akik saját magukon kivül, semmilyen ideológiát sem képviselnek.

2021. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Nézd. Nem olvastam végig amit írtál, de csak egy költői kérdést engedj meg: ki más? Maradt rajta kívül két ember, akik egymásnak osztogatják a leendő pozíciókat, és összefognak egy harmadik társuk ellen. Akkor mégis ki más? Kérdezem (KÖLTŐILEG)
2021. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

"Tehát már eleve nem egy mucsai bunkó elmaradott kelet-európai népségből származik"


Tehát szerinted Bulgária nem egy mucsai bunkó elmaradott kelet-európai ország? Mesélj még.

2021. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!