Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg Gyurcsány mozgatná...

Ha tényleg Gyurcsány mozgatná a szálakat, miért hagyná, hogy Karácsony visszalépjen MZP javára? A Fidesz nagyon beégett?

Figyelt kérdés

A Fidesz szerint ugye mindenki Gyurcsány embere és mindent Gyurcsány irányít. De ha ez így lenne, akkor Karácsonyt ("a balek haverját") miért engedné visszalépni MZP javára, amikor MZP az egyetlen jelölt, aki magát Gyurcsányt is el akarja számoltatni... tehát magát minek szúrná tökön?

Ez nem tűnik fel a Fideszeseknek, ez a borzalmas nagy ellentmondás?



2021. okt. 8. 01:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#19 nem egyetlen emberre alapozza az ellenzék a tervét. Ez csak a kormánypárti kommunikációban megy: Gyurcsány, Gyurcsány, Gyurcsány meg néha egy kis Soros.

Sőt ha ekkora barik akkor az pont hogy könnyíti a zártajtós asztal alatt pacsizós megállapodást. Ez egy megrendezett, jól eltervezett szándékos színjáték amihez adják a showt de a "gépezet" nem látta át a csalit benne nem készült megfelelően fel rá. Rosszul építették fel a támadóvonalat.

A következő hullámos plakátokon ott fog állni KG DK mellett hogy húúúú támogatom ő az én jelöltem. Ha DK részére lépett volna vissza akkor kibújt volna rögtön a szög a zsákból, a trükk hogy MZP javára lépett vissza. DK-t fogják indítani mert mögötte van a legerősebb pártszövetség, MZP kap valami széket, KG meg egy rakás dellát és a mozgási szabadságát visszanyeri hogy a fővárosban erősítse a pozícióit. Kb. ebben állapodtak meg, ezt kottázzák most le.

2021. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21!


Én is azt mondom, hogy nem egyetlen emberre alapozta Gyurcsány a tervét. Két embrrel indult és eleve azt volt a terv, hogy Geri visszalép.


Mindkét oldalon azt mondják, hogy Dobrevvel szinte esélytelen nyerni. Az előválasztást pedig biztosan elviszi így, hogy ketten maradtak. Mi ebben a nagy és átláthatatlan terv?

2021. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Marmint MZP vagy Dobrev? Azert azt se felejtsuk el, hogy Dobrevet sem tamogatta az egesz orszag. Kevesebb mint 40%. MZP kevesbe megoszto figura, bizom benne h masoknak is szimpatikus lesz.
2021. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egy ballib összefogásban egy magát jobboldalinak nevező figura szerintem igencsak megosztó.
2021. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
71%
Jobbik miota ballib?
2021. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Középen álló vagy jobbos de a többi oárt balos az ő programjukat kell végrehajtania.
2021. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"krumpliagyú"

Már megint azt hittem, hogy valakit tényleg érdekel a válasz...

2021. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Karácsonynak elég bőven Budapest főpolgármestersége. Mondom bőven elég!
2021. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!