Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz jövőre azokkal, akik...

Mi lesz jövőre azokkal, akik oltatlanok maradnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek jövőre vége lesz a járványnak és megszüntetik a vészhelyzetállapotot, vagy itt marad velünk? A lányom 18 éves, az orvosira készül és nem örülnék neki, ha megkapná ilyen fiatalon.

Mi be vagyunk oltva, én is meg a férjem is, de nagyon sok borzasztó dolgot hallottam, hogy a fiataloknak mennyire nem ajánlják.


2021. okt. 8. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Marhaság, a fiatalok jobban bírnak mindent, az oltást is, de mondjuk a Modernát most nem ajánlják nekik a skandinávok, de nálunk sokféle van, nem kell pont Modernát kérni nekik.
2021. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi lesz velük ? Élik tovább az életüket. Legfeljebb csak az veszik fel az orvosi egyetemre, akit már beoltottak. Ha szamárköhögés ellen már kapott oltást, akkor a covid elleni oltástól miért tart ?
2021. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ez egy experimentális vakcina, azért.
2021. okt. 8. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha a tehetséges, okos, szorgalmas lányod emiatt nem menne orvosira, azt ő is egész életében bánhatná, és a társadalom is!


Egyrészt az interneten összeolvasott oltásellenes butaságokat inkább hadd ne kommentáljam. Ez olyan emberek véleménye, akik nem tudják, hogy milyen egy lélegeztetett covidosokkal teli intenzíves kórterem, csak fröcsögik, hogy "csak egy nátha". Nyilván rizikó minden beavatkozás, minden gyógyszer (tessék csak otthon elolvasni egy mezei Algopyrin mellékhatásait a betegtájékoztatóban!), de ha mérlegel az ember, az oltást kell választani.


Másrészt pedig első év végén lesz ápolástan gyakorlata, ahol beteg, idős, legyengült immunrendszerű emberek ápolásában fog segíteni. Teljesen jogos, hogy a betegeket maximálisan védeni kell!

A covid előtt is nekem egészségügyi dolgozóként például kellett járnom rendszeresen hepatatis szűrésre, kötelező a hepatitis B elleni védőoltás, most pedig kötelező a covid-oltás. Az éves influenzaoltás nem kötelező, de én ettől függetlenül felveszem (mivel én is sok emberrel találkozom munkám révén, velem pedig sok beteg és idős ember találkozik).

2021. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Akik jövőre is oltatlanok maradnak, azok szerintem jövőre se lesznek beoltva.

A lányod meg eldönti, hogy mit akar.

2021. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Életben maradnak és osztoznak az oltottak vagyonán.
2021. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
18 év felett, ha az orvosira akar menni, majd ő beadatja magának.
2021. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!