Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előválasztáson résztvevő...

Előválasztáson résztvevő személyek: kire fogtok szavazni a második fordulóban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 14:49
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
75%
39-40, Márki-Zay még ha nyerne is bizonytalanokat, a baloldaliakat elveszítené. Ezért nincs esélye.
2021. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
27%
értsétek meg már hogy dobrevvel nem lehet nyerni aak már inkább a fidesz. én nekem szimpatikus volt karácsony csak kicsot ügyefogyodtnak látszott de szte akk is alkalmas. mzp egy idióta dobrev gyurcsány felesége és ezért biztos hogy gyurcsány is belefog szólni ha ő nyerne 22-ben akkor biztos hogy kb újra gyurcsány nyerne. így én a fideszre teszem a voksom. am nem értem azokat akik azt mondják hogy ha a fideszre szavazol a gyerekeid jővőjét teszed tönkr. most vannak a legnagyobb adócsökkentések. nem kéne nnek örülni?
2021. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
38%
Márki-Zay-jal nem lehet nyerni, mert nagyon sok baloldali nem szavazna rá. Főleg azok után, hogy a DK lefideszezte. Tegnap anyukám beszélgetett a volt kollégáival, pont erről beszélgettek, hogy ha Márki-Zay nyerne, semmi esetre sem szavaznának egy általa vezetett listára. Nincs esélye Márki-Zay-nak.
2021. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
57%

"

39-40, Márki-Zay még ha nyerne is bizonytalanokat, a baloldaliakat elveszítené. Ezért nincs esélye." A DK-s szektás nyuggerek biztos nem szavaznának Márki Zayra, de az egy kisebbség. És igen, fáj az igazság, de a Fidesznek érdeke hogy inkább Dobrev legyen a jelölt, mert akkor totál esélytelen.

2021. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
78%
Ha a baloldaliaknak csak a minimális részét elveszítené - és annyit biztosan veszítene -, máris esélytelen. Én sem szavazok arra a listára, aminek Márki-Zay a miniszterelnök-jelöltje. pedig hol van még a nyugdíj... Rendkívül amatőr Márki-Zay, beleszáll abba a DK-ba, amely nélkül nem tudna kormányozni... Amatőr.
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
#43 ebben az esetben nincs mást mondani: a baloldal is megérdemel újabb 4 év mélyülő féldiktatúrát
2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert le fogjuk váltani a fideszt. Csak nem Márki-Zay-jal.
2021. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
27%
Kár a gőzért dk-sok, Dobrev esélytelen Orbánnal szemben.
2021. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
38%
Márki-Zay még esélytelenebb, mert a baloldaliak nagy része nem szavazna rá.
2021. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

Az előválasztás teljesen máshogy alakult, mint ahogy azt vártam... Megmondom őszintén csalódott vagyok, mert a legtöbb esélyt a Jobbiknak és Karácsonynak adtam. Nem is értem Karácsonyt, jóval MZP után volt a 2. helyen, és mégis lemondott a miniszerelnök posztról... Kitudja, hogy a háttérben mi történt. Na mindegy, igazából úgy vagyok vele, hogy bárki is kerül be a miniszterelnök választásra áprilisban, mindenképp támogatni fogom. Az a legfontosabb, hogy Orbánnak a mandátuma végen érjen, bármi is történjék. Az utolsó reménységem/reménységünk lesz az áprilisi választás, hogy Orbán kormánya elvonuljon a parlamentből. A pozitív változás érdekében szeretnék kormányváltást. Még csak 19 éves vagyok, de ennyi idősen is látom, milyen problémáik vannak az embereknek, akiknek a Fidesz semmi áron nem akar segíteni.

Tapasztalatból mondom; a nagyszüleim és a dédimamám itták meg a sanyarú levét. Ebben az évben haláloztak el mindhárman a nem megfelelő kórházi ellátás miatt. De természetesen Orbánkáék odaírják nagy plakátokra, hogy az egészségügy fejlett Magyarországon... Egy állami, vidéki kórház úgy néz ki, mint egy putritelep, az ápolók röhögcsélnek/énekelgetnek/szórakozgatnak a munkahelyükön, és az ápolt betegekre úgy tekintenek, mint egy leprásra. (Nem kell tagadni, mert amikor Covidos voltam, öt napot voltam kórházban légzési nehézségek miatt).


Hajrá Dobrev, és MZP, bárki kerül be, maximálisan támogatom, mert változást akarok! Remélem másnak is felnyílik a szeme, és együtt le tudjuk közösen váltani a 11,5 éve rossz kezekben lévő kormányt.

2021. okt. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!